Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Swiatłowód 600mb/s

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 22
  • 0

Swiatłowód 600mb/s

Witam postaram sie tu jak najbardziej dokładnie opisać moje zapytanie do was.  

Chodzi mi o to że światłowód 600/100mb/s przy umowie na czas 24miesiecy i tu sie wszystko zgadza. ale gdy klikniemy w opcje na czas nieokreślony opcja ta jest opisana jako 600/150mb/s. a tutaj moje pytanie ponieważ podpisałem umowę ze światłowodem 600/100mbs na 24 mięsiące, z tym że gdy czytam umowę wysłaną na maila to rzuca mi się takie sformułowanie 2019-11-02 20 49 55.jpg

 

i teraz pytanie. czy jeśli minie te 24miesięcy i umowa przerodzi się na czas nieokreślony, to czy usługa 600/100mb/s zmieni się na 600/150mb/s? pozdro

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Swiatłowód 600mb/s

Tylko, że umowę podpisujesz na 600/100, na 24 m-c. Po okresie oznaczonym przechodzi na czas nieokreślony z warunkami zawartymi w umowie na 24 m-c.

Jak chcesz 600/150, to podpisujesz umowę na czas nieokreślony. Dochodzi w tedy wyższa cena.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
Anonim

Nie dotyczy

Swiatłowód 600mb/s


@Prodonapisał(-a)

Witam postaram sie tu jak najbardziej dokładnie opisać moje zapytanie do was.  

Chodzi mi o to że światłowód 600/100mb/s przy umowie na czas 24miesiecy i tu sie wszystko zgadza. ale gdy klikniemy w opcje na czas nieokreślony opcja ta jest opisana jako 600/150mb/s. a tutaj moje pytanie ponieważ podpisałem umowę ze światłowodem 600/100mbs na 24 mięsiące, z tym że gdy czytam umowę wysłaną na maila to rzuca mi się takie sformułowanie 2019-11-02 20 49 55.jpg

 

i teraz pytanie. czy jeśli minie te 24miesięcy i umowa przerodzi się na czas nieokreślony, to czy usługa 600/100mb/s zmieni się na 600/150mb/s? pozdro


Usługa się nie zmieni po okresie 24 miesięcy, będzie 600/100mb/s 😉


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 22
  • 0

Swiatłowód 600mb/s

no ale przełorzy się na umowę nieokreślonego okresu trwania. więc powinno się zmienić skoro przy umowie na czas nieokreślony jest dodane dodatkowe 50 mb/s uplodu


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Swiatłowód 600mb/s

Tylko, że umowę podpisujesz na 600/100, na 24 m-c. Po okresie oznaczonym przechodzi na czas nieokreślony z warunkami zawartymi w umowie na 24 m-c.

Jak chcesz 600/150, to podpisujesz umowę na czas nieokreślony. Dochodzi w tedy wyższa cena.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 22
  • 0

Swiatłowód 600mb/s

 

@ketrasaArturnapisał(-a)

Tylko, że umowę podpisujesz na 600/100, na 24 m-c. Po okresie oznaczonym przechodzi na czas nieokreślony z warunkami zawartymi w umowie na 24 m-c.

Jak chcesz 600/150, to podpisujesz umowę na czas nieokreślony. Dochodzi w tedy wyższa cena.


dzieki za info fajnie wytłumaczyłeś. pozostaje mi tylko mieć na dzieje że orange automatycznie podwyższy upload w umowach zawartych na 24miesiące o ile to w ogóle realne. pozdrawiam


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Swiatłowód 600mb/s

Też bym chciał mieć więcej po 24 m-cach.

Podejrzewam, że podpisywanie umowy na czas nieokreślony nie ma większego sensu ze względu na cenę. Po okresie oznaczonym mogą się pojawić nowe promocje, może bardziej korzystne.

Upload przydaje się jak masz dużo danych do wysłania. Nie wiem, czy to dla przeciętnego użytkownika jest aż tak ważne. Ja obecnie mam 15 MB/s. W zupełności wystarcza do umieszczania fotek na www Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Swiatłowód 600mb/s

@Prodożeby mieć większy upload... musisz na koniec 24 miesięcznego okresu umowy, ją zakończyć i nową podpisać 😉


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 37
  • 22
  • 0

Swiatłowód 600mb/s


@ketrasaArturnapisał(-a)

Też bym chciał mieć więcej po 24 m-cach.

Podejrzewam, że podpisywanie umowy na czas nieokreślony nie ma większego sensu ze względu na cenę. Po okresie oznaczonym mogą się pojawić nowe promocje, może bardziej korzystne.

Upload przydaje się jak masz dużo danych do wysłania. Nie wiem, czy to dla przeciętnego użytkownika jest aż tak ważne. Ja obecnie mam 15 MB/s. W zupełności wystarcza do umieszczania fotek na www Emotikon: Szczęśliwy


no w sumie racja w ciągu tych 2 lat może się polepszyć szybkość itp.

 

No ziomek a czy ja  pisałem ze jestem szarym użytkownikiem? nie będę opisywał mojej sytuacji prywatnej ale wierz mi że w necie spędzam połowę swojego życia a mam ponad 27 lat. i net nie służy mi tylko jako rozrywka, ale również  zarobkuje przy jego użyciu. jestem warezowiczem oraz streamerem. chcąc nie chcąc zarówno download jak i upload jest dla mnie istotny.

 

pozdro  


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Swiatłowód 600mb/s

Przepraszam za moją gafę. Faktycznie, jesteś jedną z niewielu osób, które potrzebują stabilnego i szybkiego łącza. W takim przypadku dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem było by łącze symetryczne i to jeszcze z mały ping-iem.

Życz w takim razie sukcesów Emotikon: Szczęśliwy I trzymam kciuki na rozwinięcie się sieci internetowej w Twojej okolicy z jeszcze większą prędkością.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Swiatłowód 600mb/s


@ketrasaArturnapisał(-a)

......

Podejrzewam, że podpisywanie umowy na czas nieokreślony nie ma większego sensu ze względu na cenę. Po okresie oznaczonym mogą się pojawić nowe promocje, może bardziej korzystne.


Te 2 zdania są prawdziwe ale ich zestawiania razem jest już mniej sensowne.

Umowy na czas określony wprowadzono, by sprzedawca miał pewność, że przez 2-3 lata ma klienta. Ceny są wtedy niższe by klienta zachęcić do podpisywania takich umów.

Natomiast mając umowę na czas nieokreślony można w każdej chwili ją zerwać by podpisać nową bardziej korzystną...