Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Strata pakietów i ping z kosmosu

Anonim

Nie dotyczy

Strata pakietów i ping z kosmosu

Jak widać że można mieć symetryczne łącze na FTTH ale nie w Polsce bo trzeba oddać jedna pensje.

Wiec ja teraz mam za 55 zł 60/10Mb wiec kwota do przyjęciaEmotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Strata pakietów i ping z kosmosu

I we Francji na pewno są dobre trasy i brak utraty pakietów. Nie pamiętam by jakiś Francuz z którym grałem źle się wypowiadał o Orange. Tylko Polacy są niestety tak traktowani... 

 

Ale koniec o polityce już z mojej strony 😛


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Strata pakietów i ping z kosmosu

@Anonima ile by wyceniła Orange symetryczne łącze 500/500?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Strata pakietów i ping z kosmosu

@Banan922,

@Anonim

jak przygnębiony musi być Hiszpan , widząc taka ofertę Orange? Na bank oddaje 80% miesięcznego wynagrodzenia.2018-03-18_Spain.png

 

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Strata pakietów i ping z kosmosu

W Hiszpanii jest dużo większy wybór. W Polsce by mieć dobry ping i brak packetlossa musimy wziąć coś lokalnego a jak nie mamy wyboru no to bieda.

Anonim

Nie dotyczy

Strata pakietów i ping z kosmosu

@Kierus57Może było by taniej niż tutaj


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Strata pakietów i ping z kosmosu

@Banan922 Taki Off Topic. Śmieszą mnie te dyskusje, że rząd coś powinien dawać, że internet powinien być za darmo. Internet daj, na dziecko 500 zł daj, mieszkanie daj, jedzenie daj. Normalnie daj za to, że żyję. Socjalizm pełną gębą, post komuna, post PRL kurde...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Strata pakietów i ping z kosmosu

Tu się nie zgodzę. To rola państwa. A nie są miejsca gdzie jest 5 różnych sieci, a są miejsca gdzie nie ma wcale. Dla mnie powinny wejść przepisy dot usług fix jak przy podłączeniu prądu. Dystrybutor nie może Ci odmówić podłączenia choć większość kosztów ponosi klient.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Strata pakietów i ping z kosmosu

@Piotrekk85 Tylko, że internet to nie to samo, co prąd. Aby podłączyć internet tam, gdzie nie ma nic (a ktoś chce) potrzeba wydzierżawić działkę. Na działce postawić ONU, trzeba wybudować słupy, kable, doprowadzić dosył światłowodowy do ONU. Dalej -> Trzeba utrzymywać ONU. Płacić za prąd...i tak dalej. 

Kto o zdrowych zmysłach zdecydowałby się na ADSL(który pewnie nawet nie zapiąłby się na 10 Mbit/s) po kilku dobrych kilometrach musząc zapłacić nie wiem...5000 zł za podłączenie ? GSM dociera prawie wszędzie. Można używać anten zewnętrznych...nie będzie to działać gorzej na 100% niż ADSL. Ba, są dostępy satelitarne.

Ja się dziwię ludziom, że w tych czasach biorą łącza w blokowiskach ADSLowe/VDSLowe za 70 zł/msc a zapina się to na 20-30 Mbit/s, bo kable długie lub zapchane.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Strata pakietów i ping z kosmosu

Ludzie biorą bo nie mają alternatywy i wiele lat nie będą mieli. Nawet w postaci mobilnej. Poza tym zrobić zrzutę na niektórych wsiach i mieć internet za ok 50 tys. Jak się zdobędzie poparcie ks. proboszcza, będzie łatwiej.