Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Strata pakietów i ping z kosmosu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32385
  • 36527
  • 1369

Strata pakietów i ping z kosmosu

@BORAX: jeśli kupisz działkę budowlaną która nie ma nic, to prąd muszą Ci podłączyć. Oczywiście płacisz za projekt przyłącza + wykonanie. Ceny są w miarę jasne. Może spore ale jeśli ktoś buduje nowy dom od zera to i tak zazwyczaj je ponosi. Z podłączeniem internetu łatwo nie jest gdy Orange zrezygnował z umów o współfinansowanie dla rynku B2C (konsumentów) - właściwie to procedura to określająca wg mojej wiedzy cały czas jest ważna, ale z jej wykonaniem jest trudno.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32385
  • 36527
  • 1369

Strata pakietów i ping z kosmosu

I kolejny artykuł http://www.telko.in/dgp-uke-szykuje-bat-na-operatorow więc będzie ciekawie.

Co zrobią operatorzy?
a) BMT dla narzekających
b) podniesienie cen detalicznych by z bonifikatą wyszło na to samo co dziś
c) zmiana zapisów regulaminów/umów/inne zmiany prawne
d) nic - problem jest znikomy i będzie się opłacać przyznawanie bonifikat do obecnych cen detalicznych (tak jak kiedyś dawano zniżki na przeciążenia)
e) będzie polepszenie jakości działania sieci
f) coś innego ...

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 541
  • 204
  • 0

Strata pakietów i ping z kosmosu

Dobra nazwa tematu tak w ogóle. Przy poważnych problemach to czasem mam wrażenie że Orange ma swoje serwery na księżycu i stamtąd pakiety dopiero wracają na ziemię 😛


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 6
  • 0

Strata pakietów i ping z kosmosu

Mój net to adls/vdls do 10 mb/s. Wczoraj później się już nie logowałem. Nie chciałem się denerwować. To jest przykre i tyle.

Anonim

Nie dotyczy

Strata pakietów i ping z kosmosu

@ktosWiem że jest przykre jak miałem VDSL to ping miałem na poziomie 17ms ale później po ostatniej awarii już 21msEmotikon: Smutny


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 6
  • 0

Strata pakietów i ping z kosmosu

Przykre to jest, że łącze jest niestabilne, a taka firma jak orange ma Cię w głębokim poważaniu czytaj w tyle. Pomimo, że zgłaszasz awarię, itp oni robią z Ciebie głupka i mówią, że jest dobrze naprawione itp. Z wysokim pingiem też się da grać na poziomie 60-80 ms to dla mnie nie problem. Problem to strata pakietów i lagi. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Strata pakietów i ping z kosmosu

@ktosJuż tego problemu niema bo każde zgłoszenie wymagało sporo gimnastyki. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 6
  • 0

Strata pakietów i ping z kosmosu

Zgłosiłem awarię, bo już mnie to męczy. Oczywiście było, ale u mnie jest wszystko ok 9 mb do pana wysyłamy. Wszystko jest super, nic się nie dzieje pomiary w porządku. Zażądałem wizyty techników jutro. A o to wynik testów podczas zgłoszenia. 2 pozycja jest ciekawa

po zgłoszeniu.png

Anonim

Nie dotyczy

Strata pakietów i ping z kosmosu

@ktoś Nie wiem czy ktoś się pojawi albo zostanie zamknięte zgłoszenie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 6
  • 0

Strata pakietów i ping z kosmosu

Mają być, zostało zapisane przez szanowną panią, że żądam kategorycznie wizyty. Oczywiście była formułka, że to wina mojego routera, po czym pan się łączy czy kabel czy wifi, ile urządzeń w sieci itd. 😛 Jutro mają dzwonić niby i niby być. Zobaczymy, najwyżej założę temat o olewkach orange itp 🙂