Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Statystyki łącza


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Statystyki łącza

► Temat został przeniesiony z kategorii Modemy i routery (etykieta: konfiguracja) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

 

Czy mógłby ktoś bardziej obeznany w temacie łącza przekazać mi jak poprawić na własną rękę parametry mojego łącza, jeśli to możliwe? Instalacja w domu jest dosyć stara. Czy wymiana pomoże przy poniższych parametrach?

 

https://zapodaj.net/86c8dbaccff32.jpg.html 

 

Zauważalnie dużo błędów w synchronizacji. Czy mógłby mi ktoś opowiedzieć za co odpowiadają poszczególne wartości i wyjaśnić czy jestem w stanie coś z tym zrobić na własną rękę? Dodam, że router to TP-Link WD 8960n i spisuje się bardzo dobrze - bardzo rzadko zrywa połączenie, gdzie przy tych parametrach na standardowym routerze potrafiło wieczorami zrywać co 5 min. Chciałbym się jednak dowiedzieć, czy mogę jakoś poprawić synchronizację na własną rękę.

3 ODPOW. 3

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Statystyki łącza

Wymiana instalacji w domu nie pomoże. Instalacja w domu to ok 6 metrów natomiast odległość kabla do centrali to może być nawet 1 km.

Anonim

Nie dotyczy

Statystyki łącza

Wszystko możesz sam sprawdzić jakie błędy za co odpowiadają.  To może być przyczyna dlaczego generują Ci się błędy i o ile w przypadku HEC to nie problem, tak w przypadku błędów CRC już tak ... przez to ping skacze i może doprowadzić do zerwania połączenia. Dużo trudniej jest powiedzieć gdzie jest problem

Anonim

Nie dotyczy

Statystyki łącza

Tu też trzeba patrzeć 

jak wartość synchronizacji nie zmniejsza się, to linia dobrze działa. Takimi błędami nie przejmować się w ogóle przy tym tłumieniu.
Bez tytułu6.png