Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sposób instalacji światłowodu


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 97
  • 0

Sposób instalacji światłowodu

Mam takie pytanie do użytkowników światłowodu: czy u kogokolwiek technik zainstalował kabel w mieszkaniu w sposób zaprezentowany na poniższym filmie, tj. bez tej "grubszej obudowy"? (na nagraniu widoczny od 40 sekundy)

U mnie ta warstwa zewnętrzna jest na całej długości, aż do gniazda wewnątrz mieszkania. Jeżeli taki jest standard montażu to po co to kłamanie i oszukiwanie klientów w tym "nagraniu reklamowym"?

4 ODPOW. 4

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Sposób instalacji światłowodu

@void  Ja miałem wybór czy ma być w cienkiej rurce z wyborem koloru lub tak jak na filmie osobiście polecam cienkiej rurce bo jest lepsze bo możesz zmieniać miejsce modemu itp a w tym sposobie na filmie to stała instalacja .  


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 97
  • 0

Sposób instalacji światłowodu

W moim przypadku takiego wyboru w ogóle nie było. Nawet po zwróceniu uwagi na ten fakt technikowi.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Sposób instalacji światłowodu

@void  to zalezne od partnera technicznego jaki ma światłowód na stanie. 

Jak bede brac ftth to kupię sobie "cienki" kabel i monter mi to zamontuje. 

 

Trzeba bylo pozbyć się otuliny i miałbyś  tj na filmie  😉

Anonim

Nie dotyczy

Sposób instalacji światłowodu

Światłowód jest w otulinie z kevlaru, nie tak łatwo to uszkodzić, kładziemy to w pracy bez zabezpieczeń, jakoś się nic nie dzieje, nie wszędzie da się go w peszel wrzucić, inna sprawa że szpeci wtedy pomieszczenia, więc jak są specjalne kanały to leci nimi w peszelu, biura już sam kabel.