Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spadek mega

Anonim

Nie dotyczy

Spadek mega

@barca12356 łączysz się przez Wifi czy kablem?? A wyczyść też wszystkie dane (historię, ciasteczka) że swojej przeglądarki. Antywirusem przeskanuj komputer również. W jakich godzinach zauważasz ów spadek - jeśli w godzinach wieczornych/nocnych to wszyscy to odczuwamy. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Spadek mega

Łącze się przez WIFI ciasteczka czyściłem komputer raczej mam bez wirusów bo używam płatnego programu a spadek odczułem nagle z dnia na dzień 2 tygodnie temu spadło mi z 10 mega do 7 to sobie pomyślałem że może jakieś problemu a tu nagle od tygodnia już mam 5 

Anonim

Nie dotyczy

Spadek mega

@barca12356 to może coś zakłuca sygnał??. A spróbuj połączyć się przez kabel i wówczas zrób test prędkości. Sygnał Wifi jest niestety narażony na straty, pozdrawiam. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Spadek mega

okej tak zrobię dziękuje bardzo za pomoc mam nadzieje że wróci do mnie prędkość którą miałem przez długi czas 10 mega bez problemu a nie 5 bo to już duża przepaść i się odczuwa stratę tych 5 mega 

Anonim

Nie dotyczy

Spadek mega

W parametrach linii jest "zatwardzenie"  co ma do tego Wi-Fi

Automat przyciął synchro i to znacznie.

Ja mam drugie tyle tłumienia linii i taką prędkość


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 0
  • 0

Spadek mega

Anonim

Nie dotyczy

Spadek mega

speed pingiem to nie zjadą poniżej 20ms, prędkość powinni podnieść

Anonim

Nie dotyczy

Spadek mega

Cześć @barca12356

Jeżeli któraś z odpowiedzi okaże się skuteczna, oznacz ją proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.