Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SKOK PINGU WIECZORAMI


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

SKOK PINGU WIECZORAMI

Witam, posiadam światłowód 300 megabity /s od kilku miesięcy, ale od około tygodnia, od godziny około 19 do 01:00 mój ping wzrasta do 200, 300. Ping testuje na stronie speed test oraz w konsoli używając ping na adres wirtualnej polski. W dzień mam ping około 10-15 a wieczorami do 100, 200, a nawet wychodzi ponad 300. Dzwoniłem na infolinie do Orange przyszli "specjaliści", którzy mieli przyjść (jak informował mnie pan do którego dzwoniłem)  w godzinach problemu czyli 19:00-01:00, przyszli o 9:00 rano, wyłączyli na 2 komputerach "Protokół internetowy w wersji 6 (TCP/IP 6)" - jakby to miało zaradzić problemowi... i mówili żeby przetestować... I.... i nic, nic się nie zmieniło, problem nadal występuje, na 2 komputerach od tygodnia ping skacze do 300 wieczorami!! Co teraz, dzwonić do infolinii o kolejne diagnozy, czy tylko pozostała mi zmiana operatora? Strasznie irytująca sytuacja. Wszystko leci po kablu, wcześniej było wszystko w porządku na tych samych ustawieniach, od tygodnia problem występuje. Jakieś rady?

3 ODPOW. 3

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

SKOK PINGU WIECZORAMI

Przyczyn tego problemu może być ogólnie wiele,nie musi to być wina dostawcy.Przeczyść komputer i sprawdź pod kątem wirusów taka moja mała rada... 🙂

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

SKOK PINGU WIECZORAMI

3 komputery, w tym 1 nowy - czysta instalcja, na każdym to samo w ODPOWIEDNICH WICZORNYCH GODZINACH, no chyba nie przypadek.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

SKOK PINGU WIECZORAMI

Oj chyba nowa "promocja" daje o sobie znać, dlaczego masz takie skoki pingu ? Wyobraź sobie, że nie tylko Ty korzystasz z "super" szybkiego internetu, inni mają nawet 600MB/s i centrala musi jakoś sobie z tym poradzić... podejżewam, że problem będzie narastać.