Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaby internet - Częstochowa osiedle Północ


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Słaby internet - Częstochowa osiedle Północ

Witam

Czy ma ktoś może wiedzę o kiepskim światłowodzie w Częstochowie osiedle Północ ?

prędkość pobierania max: 4 mb/s

prędkość wysyłania max: 12 nm/s

obsługa klienta twierdzi że wina jest po stronie użytkownika, przekazanie informacji że znajomi sprawdzali u siebie prędkość i mają ten sam problem nie dociera do tych ludzi.

Pozdrawiam

12 ODPOW. 12

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Słaby internet - Częstochowa osiedle Północ

Opole dzis to samo od rana download zaledwie 2 MB ;(


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Słaby internet - Częstochowa osiedle Północ

Częstochowa, Północ, ul. Kosmowskiej - to samo, jest dramat. Pobieranie max. 4 Mb/s, normalnie ~100Mb/s zgodnie z wykupionym planem internetowym. 

 

Sprawdzane bezpośrednio po kablu. Router restartowany - nie przyniosło żadnych efektów. "Specjaliści" z infolinii "specjalistami" tylko w umowie o pracę lub zlecenie. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 15
  • 0

Słaby internet - Częstochowa osiedle Północ

Częstochowa Czecha pobieranie 1.2 Mb/s dzwoniłem na infolinie jedynie co potrafią powiedzieć u nas jest ok jak Pan chce przyślemy technika ale może Pana skasować na 49 zł . Nie dociera do nich że problem jest nie tylko u mnie, spychologia zero kompetencji zero chęci rozwiązania problemu . Odniosłem wrażenie że dzwoniąc przerywam im tylko niedzielny wypoczynek orange.jpg


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Słaby internet - Częstochowa osiedle Północ

Połączyłem się z konsultantem raz jeszcze poprzez aplikację mobilną (Kółko -> Szybkie połączenie z doradcą -> Obsługa -> Tak/Nie ->Pomoc techniczna - Internet stacjonarny, następnie podczas połączenia trzeba podać ID Neostrady (na umowie) oraz kod dostępu (tak samo na umowie lub na umowie z planami usług mobilnych - na pierwszej stronie). 

 

Wytłumaczyłem raz jeszcze na czym polega problem (u nich wyświetla się, że z połączeniem jest wszystko OK - i mają rację, bo połączenie jest stabilne, tylko transfer znacznie zaniżony). Konsultant przyjął zgłoszenie i stwierdził, że w tym wypadku nie będzie konieczności wysyłania technika, bo prawdopodobnie problem leży po stronie dostawcy. 

 

Podejrzewam, że jeszcze parę zgłoszeń i w końcu się tym zajmą na poważnie. 

 

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Słaby internet - Częstochowa osiedle Północ

Nie wiem jak u Was, ale u mnie wróciło już wszystko do normy. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Słaby internet - Częstochowa osiedle Północ

A miał Pan telewizję bo ja nie ma. Od rana a mam ten FunBox 2.0


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Słaby internet - Częstochowa osiedle Północ

Ja wczoraj wieczorem przez kilkanaście minut nie mogłem normalnie korzystać z internetu, strony wczytywały się po 2 minuty. Zresztą zobaczcie mój ping i utratę pakietów wtedy do wp.pl:

12.png

 

PS. Jestem z łódzkiego, więc problem nie występuje tylko u Was.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Słaby internet - Częstochowa osiedle Północ

A u mnie nic nie mam ani telewizji ani i internetu. PS a jestem z sławy woje lubuskie 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Słaby internet - Częstochowa osiedle Północ

Klaauuduuchaa, mam tylko światłowód 100 Mb/s, bez telewizji. Ciężko powiedzieć czy wszystko samo wróciło do normy, czy jednak sami się zorientowali, że coś jest nie tak, czy jednak zgłoszenie przez infolinie pomogło. 

 

Najlepszym rozwiązaniem byłoby zgłoszenie problemu przez infolinię, ponieważ jest to już prawie globalny problem, który na 100% nie jest powiązany z urządzeniami/odbiornikami, z których korzystamy na co dzień.