Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słaby Internet


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Słaby Internet

Witam Wszystkich...!!! Nie wiem czy dobrze trafiłem ale szukam pomocy kogos z orange kto pomogłby naszym mieszkancom....Z tego co sie orietuje to chodzi o jakis podzielnik zeby internet stanoł na nogi... Mieszkamy w srodku lasu gdzie internet mobilny wcale nie dochodzi jedynie linnia orange..... Moze jest ktos kto pomogł by nam w rozwiazaniu tego prolemu...Z gory za wszelkie sugestie Dziekuje i Pozdrawiam....Darek

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Słaby Internet

@dario1974 To jest forum Orange a jak chcesz pomoc to telefon do BOK 510 100 100


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Słaby Internet

Rozumiem....Dzwoniłem dzis ale mysle ze biuro orange nic z tym nie zrobi dlatego szukam jakiegos innego rozwiazania....moze ktos na forum jest z firmy orange i zajoł by sie ta sprawa albo chociaz zajrzał w ten temat...

Anonim

Nie dotyczy

Słaby Internet

Są tylko osoby, które zajmują się tylko samym forum.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Słaby Internet

Hmmm ...... Szkoda.... 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 1
  • 0

Słaby Internet

Mamy Orange love tv , internet światłowodowy 100mb z fun box3  , telefon stacjonarny i sim . Ale jakość daleko do ideału , codziennie awaria brak internetu . To wtedy nic nie działa i czekać trzeba .A bywa w niedziele czy w sobotę że nie ma internetu od 17 , a w niedziele wasz serwis nie działa i nikt nie przyjedzie . Wstyd i porażka . To nie jest stały dostęp do internetu . Słupsku to ostatni raz mam taki internet i telewizje od was . Poprawcie się , źle działacie i codziennie macie awarie . Nikomu nie życzę awarii  , lepiej wybierzcie inną firmę dostawczą , wygląda ładnie na papierze a działa bardzo źle . NIKOMU NIE POLECAM ORANGE .