Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłożenie Funpack-a czas realizacji


Pracuję w Orange
  • 35
  • 24
  • 3

Przedłożenie Funpack-a czas realizacji

@Anonim nie do konca się z Tobą zgodze od ponad roku przy przedluzeniu gadzet dociera z aneksem, chyba ze jest migracja do VDSL wtedy kurier 😉

Z poziomu infolinii 3DR potrzeba na dostawę dokumentów.

Anonim

Nie dotyczy

Przedłożenie Funpack-a czas realizacji

@Robert2 Poczytaj sobie brak gadzetu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłożenie Funpack-a czas realizacji

To zależy od kanału sprzedaży i konfiguracji zamówienia przez sprzedawcę.

Jeśli idzie coś kurierem automatycznym, to ok. Ale niektóre oferty wymagają ręcznego przeprocesowania. Wtedy gadżet wysyłany jest później (tutaj głównie oferty z tabletem i niektórymi gadżetami elektronicznymi).

Pracuję w Orange
  • 35
  • 24
  • 3

Przedłożenie Funpack-a czas realizacji

Sie sklada drogi @Anonim ze od 6 lat nic innego nie robie jak wysylka tych zamowien. Praktycznie kazdy kanal sprzedazy sposob ma jednakowy. Wyjatek stanowia SS, wysylka sprzetu subsydiowanego, nowa usluga badz usluga podczas ktorej jest realizowana migracja technologii gdzie PARTNER TECHNICZNY dostarcza tylko usluge.

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Przedłożenie Funpack-a czas realizacji

@Robert2 Tak się składa  ze ja od 9 miesięcy nie otrzymałem gadżetu od Orange było to przedłużenie umowy  vdsl 80 Mb na vdsl 80 Mb na 24 miesiecy, czyli powinienem dostac czy NIE? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłożenie Funpack-a czas realizacji

@Robert2: firmy współpracujące mają tak samo?
Oferta konwergetnta też jest wysyłana jedną przesyłką z gadżetem?
Inne mniej popularne oferty też?
Sorry - nie wprowadzaj w błąd.

@Anonim: za samo przedłużenie nie ma gadżetów. Jeśli ktoś Ci obiecał, powinieneś otrzymać. Złóż reklamację/skargę, jest możliwość zweryfikowania.

Pracuję w Orange
  • 35
  • 24
  • 3

Przedłożenie Funpack-a czas realizacji


vdsl2 napisał(-a):

@Robert2 Tak się składa  ze ja od 9 miesięcy nie otrzymałem gadżetu od Orange było to przedłużenie umowy  vdsl 80 Mb na vdsl 80 Mb na 24 miesiecy, czyli powinienem dostac czy NIE? 




Tak powinieneś dostać jeśli byłeś w okresie utrzymania. A zatem albo błąd pracownika albo... braki w magazynie.

Zadzwon do Nas 😉 wyjasnimy jak trzeba 😉