Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z internetem.

Witam, od jakiegoś czasu mam dziwny problem z internetem. Posiadam ofertę orange love bez światłowodu. Ostatnio zaczęło mi często zrywać połączenie z internetem, a na modemie (livebox 2.0) miga czerwona dioda. Do tej pory nigdy nie miałem takiego problemu. Najczęściej problem występuję gdy zaczynam grać online (league of legends). Modem mam podłączony przez kabel do stacjonarki. Zrywanie połączenia jest co jakieś 10/15 minut podczas gry. Gdy nie gram, problem praktycznie wcale się nie pojawia. Nie wiem czym to jest spowodowane, restart routera nic nie daje. Proszę o jakąś pomoc bo nie jestem jakimś specem w tych sprawach, a problem stał się trochę uciążliwy. 

 

Dzięki z góry za pomoc, pozdrawiam. 

3 ODPOW. 3

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Problem z internetem.

@Daryl Jak wyglądają u Ciebie statystyki DSL po zalogowaniu się do routera ? Adres 192.168.1.1 -> zakładka wsparcie -> z lewej strony Informacje i DSL.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z internetem.

dsl.pngTak to wygląda.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Problem z internetem.

@Daryl Widać z jakiegoś powodu przyciętą synchronizację. Może to wynikać z dalekiej odległości od centrali lub automat DLM ściął z powodu błędów. Obserwuj jeszcze kilka dni, jeżeli się nie uspokoi to zgłoś rozłączanie.