Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z internetem


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Problem z internetem

Witam. Od 4 dni mam problem taki iż od godziny 23 do 19 internet zwalnia i jest wysoki ping (około 200-3000). A w godzinach 19-22:50 internet jak i ping jest normalny.

Lecz instalacja wygląda tak :
Funboxa mam na budowie aby był lepszy zasięg antena przesyłam do swojego domu. Potem przez adapter Poe na LAN i kablem do routera. I wygląda tak, że jak podłącze się na Wi-Fi do funboxa to działa normalnie 24/7 i wszystko jest dobrze aż do anteny. I problem jest albo od anteny co jest na dachu starego domu, aż do routera. Ale czemu w takim razie mam w tych godzinach co wyżej napisałem jest dobry internet?
14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

@SIZEE7110Wygląda na przeciążenie centrali.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Problem z internetem

Trzeba dzwonić do nich i mówić im to?

+ to czemu bezpośrednio od funboxa działa a jak przesyłam gdzieś dalej to już nie?
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

@SIZEE7110A możesz nakreślić jak masz to podłączone bo nie za bardzo ciebie zrozumiałem ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Problem z internetem

Funbox - kabel podłączony do adaptera z lan na poe - potem antena wysłany sygnał jakieś 250m (po Lini prostej). Potem odbieram sygnał, w starym domu od anteny kabel idzie do adaptera z poe na LAN. I ten sam kabel bezpośrednio do routera
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem


@SIZEE7110napisał(-a)
Funbox - kabel podłączony do adaptera z lan na poe - potem antena wysłany sygnał jakieś 250m (po Lini prostej). Potem odbieram sygnał, w starym domu od anteny kabel idzie do adaptera z poe na LAN. I ten sam kabel bezpośrednio do routera

Jaka antena jakie są tam poziomy? 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Problem z internetem

Oho, tego to nie pamiętam a sprawdzić nie mam jak bez drabiny.

Różnica poziomów to jakieś 30m.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

Pytam o model anteny na czym jest to łącze zrobione.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Problem z internetem

Chyba ten model bo miałem trochę ich i nie jestem pewien.

Ubiquity Nanostation M5
Anonim

Nie dotyczy

Problem z internetem

Sprzęt jest poprawny do takiego łącza. No to trzeba zalogować się przez sieć i zobaczyć jak to jest ustawione i jakie ma poziomy. 

Bez tytułu8.pngTak wygląda?