Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z catshare, fileshare itp


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Problem z catshare, fileshare itp

ORANGE FunBox

http://www.orange.pl/kid,4003696898,id,4003701033,title,Orange-FunBox-polaczenie-WiFi-,article.html

 

zapomniałem dodac wcześniej, że na początku było wszystko OK. transfery sięgające 9,5Mbit, uśmiech na twarzy z powodu takiej prędkości itd....


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z catshare, fileshare itp

Mam to samo co autor wątku, posiadam światłowód 300 Mb/s i ściągając z hostów catshare i innych, predkość ściągania waha się około 50kB/s gdzie sciągając sterowniki w tym samym czasie ze strony Nvidia, prędkość po kablu 35 MB/s, po WiFi ac 27MB/s, więc na 99% jest coś blokowane ze strony Orange, z chomikuj ściąga od 7-35 MB/s wiec jest w miare spoko, jest lepiej na rapidu bo transfer w granicy 4 MB/s, ipv6 włączone kasowanie tego nic nie daje, nic nie daje również BEZ_OCHRONY-, więc jest coś na rzeczy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Problem z catshare, fileshare itp

Takie serwisy pirackie nie mają takich dużych prędkości downloadu.

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z catshare, fileshare itp

Mają, nie mają - nie ważne. Ważne, że problem jest tylko przy internecie od Orange. Ja sam wybrałem światłowód, bo chciałem mieć wszystkie usługi na jednej fakturze. Jednak wiedząc wcześniej, że operator w ten sposób 'oszczędza' na transferze pewnie zostałbym przy podobnej prędkości w UPC. Problem oczywiście nie występuje u sąsiada za ścianą na tym samym koncie premium CS na kablu od UPC, z którego ja zrezygnowałem 2 tygodnie temu.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Problem z catshare, fileshare itp

Witam mam podobny problem, wcześniej gdzie nie zostało wykupione premium tam szło prawie. Od wielu lat jestem użytkownikiem Orange i nigdy wcześniej nie było takich problemów. Kolega ma Światłowód z Orange i ten sam problem. Czy znalazł ktoś już na to rozwiązanie? Może ktoś dzwonił? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. 


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z catshare, fileshare itp

Parę postów wyżej ktoś pisał, że kontaktował się z Orange i powiedzieli mu, że wszystko jest w porządku i nie blokują żadnych transferów więc tą drogą nic pewnie nie da się uzyskać.

Ja osobiście jak już koniecznie muszę coś pobrać z CS, pobieram w nocy wtedy prędkość rozpędza się nawet do szalonych 800K, co przy 100 megowym światłowodzie rozgrzewa łącze do czerwoności.

Pozdrawiam

PS spróbuj ewentualnie inne hostingi, Rapidu na przykład