Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

Anonim

Nie dotyczy

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)


Astral napisał(-a):

Prosze cie nie pisz o takich rozwiazaniach bo nie po to placimy za internet zeby byc zmuszonym do kombinowania tego typu. Ja tez mogle podlaczyc sie do UPC, skorzystac z proxy czy VPN'a, ale tego nie zrobie.

Nie ma w Orange czegos takiego jak posrednie/bezposrednie połączenie z internetem majac funboxa 2.

Tak wiec, problem istnieje z imdb i zadną "normalną" metodą nie da sie go obejść.


A co ja nie płacę za internet, jakie kombinowanie jest rozwiązanie i z niego korzystam.

"Ja tez mogle podlaczyc sie do UPC, skorzystac z proxy" - ciekawe jak proxy z UPC? Jak się łączymy przez proxy to się nie łączymy bezpośrednio chyba logiczne i funbox do tego nic niema.

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 8
  • 0

Portal filmowy IMDB w Orange (problem z oglądaniem)

1 Moge sie podłączyc do UPC

2 Moge skorzystac z proxy

3 Moge skorzystac z VPN

 

To nie jest ciąg rozwiazan majacych współny mianownik, a każde z osobna inne.

Moge sie w kazdej chwili przelaczyc do UPC, moge bedac w orange podpietym pod funboxa skorzystac z proxy lub vpn'a, to samo moge zrobic bedac w UPC w danej chwili, tylko nie ma takiej potrzeby bo u nich imdb działa normalnie, jak z resztą wszystko inne.

 

O to chodziło.

 

Nie jestem zwolennikiem półśrodków. Problem jest, wiec niech Orange go naprawi, a nie zmusza klientów do szukania innych dróg na normalne działanie łącza.