Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oszuści i złodzieje!!!!!


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Oszuści i złodzieje!!!!!

Złodzieje i oszuści, próbuję 3 raz tu o tym napisać i ciągle gine w zawilosciach logowania itp, poprostu nie da was się tutaj opisać w prawdziwym świetle!!! Oszukuje ie i naciagacie ludzi, mnie oszukał człowiek a cała mafia Orange robi wszystko, żeby znienawidziec ta firmę do końca. Już nie chce mi się znowu pisać całej historii, bo pewnie i tak to znowu gdzieś przepadnie. Na pewno umowy nie przedłuż i każdemu będę odradza!!!! Pzdr

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Oszuści i złodzieje!!!!!

Wow! Ale i tak życzymy Ci miłego dnia.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Oszuści i złodzieje!!!!!

@Wsciekly ja Tobie również życzę miłego dnia, a w chwili spokojniejszej napisz, o co chodzi. Trudne problemy też da się rozwiązać, tylko trzeba pozytywnie podejść do sprawy.

Wyrzucenie złości to też rozładowanie napięcia, co później umożliwi rozwiązanie problemu Emotikon: Mrugający


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Oszuści i złodzieje!!!!!

@Wsciekly , to miłe z Twojej strony, ale to chyba nie do nas z tymi zarzutami... tutaj, na forum 99,9% to tacy sami użytkownicy jak Ty...poza tym nie rzucał bym nazwiskami...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Oszuści i złodzieje!!!!!

W takich sytuacjach na wyswietlaczu telefonu powinno pisac tak jak kiedys: "Idea Milego Dnia" Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Oszuści i złodzieje!!!!!

@Wsciekly  witaj nie wiem o co chodzi ale miłego dnia i to chyba na infolinii lub czacie powinieneś powiedzieć bo my tacy sami  ludzie jak ty . ale  z drugiej strony By bezproblemowo pisać na forum sugeruję się najpierw zalogować. Upewnij się, że w prawym górnym rogu widzisz swój nick na forum. I dopiero wtedy zacznij pisać.
bo mogło tak być że pisałeś o pomoc a nie byłeś zalogowany i usunęło twój wątek


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Oszuści i złodzieje!!!!!


@mabud73napisał(-a)

... tutaj, na forum 99,9% to tacy sami użytkownicy jak Ty...


Ja trochę @mabud73 zweryfikuję Twój wynik, bo mi wyszło, że około 93,2 % to są indywidualni użytkownicy na forum, reszta to pracownicy Emotikon: Bardzo szczęśliwy