Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love, przedłużenie umowy na internet


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange love, przedłużenie umowy na internet

Temat przeniesiony z Abonament do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Witam

Obecnie posiadam pakiet Orange love (neostrada+telefon komórkowy) Umowa kończy się 9 czerwca 2019 roku. W kwietniu złożyłem wniosek o przeniesieniu numeru do innej sieci, został rozpatrzony pozytywnie (oczywiście zaznaczyłem opcje "przeniesie na koniec okresu promocyjnego") Z internetu stacjonarnego chcę korzystać dalej. Na jakich zasadach będzie funkcjonować internet po 9 czerwca? Głownie chodzi mi o koszt świadczenia usługi oraz o to czy umowa przejdzie na czas nieokreślony? Kiedy ewentualnie mogę ją przedłużyć?

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange love, przedłużenie umowy na internet

Internet zostanie odłączony ponieważ rozpakietowujesz Love. Po odłączeniu możesz zamówić nowy internet w obowiązującej promocji, czyli 1 rok 39,99 drugi rok 69,99 zł

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Orange love, przedłużenie umowy na internet

Takiego rozwoju sytuacji akurat się nie spodziewałem, z tego względu, że na infolinii poinformowano mnie, iż umowa na internet przejdzie na czas nieokreślony i że będę płacił dokładnie taką samą kwotę jak wcześniej tzn 70zł.

Konsultant sprawiał wrażenie niepewnego, stąd też wołałem dopytać na forum.

Nie ma możliwości zachowania ciągłości usługi? Np. poprzez podpisanie aneksu przed 9 czerwca?  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange love, przedłużenie umowy na internet

Nie ma, z Love niestety tak jest.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Orange love, przedłużenie umowy na internet

Dlatego pakietowanie usług to zawsze zły pomysł.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange love, przedłużenie umowy na internet

Dobry jeśli jest taniej i jest się informowanym porządnie na początku a nie na koniec.