Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

@Anonim

 

300 🙂 myślę że starczy 

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

@PeterMac83

 

Mój się zapina w granicy 28Mb/s na 1,5Mb/s po ostatniej czerwcowej awarii 😞 

Ja, zgłaszam awarie co 1-2 miesiące, zrywanie, wolne przeglądanie a jak już pobieram pare GB bo dużo na konsolę idzie to praktycznie ledwo otwierają mi się strony masakra jakaś 😞 No ale myślę że te 300Mb/s dadzą radę teraz. Technicy byli bezradni moja linia VDSL jest masakryczna i już jej nic nie pomoże.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

No chyba ze tak, no to bedzie na pewno ogromna poprawa jak tak Tobie chodzi VDSL.

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

@PeterMac83

 

Technicy od czerwca ustawili mi na sztywno prędkość "upload" także jak restartuję FunBox 2 nie zmniejsza mi się prędkość ani nie zwiększa a miałem w granicach 6Mb/s

 

 

Tu luty 2018r

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

ciekawe jak sie okaze ze 12 lipca nie bedzie TestLab zrobiony.
tak na dobra sprawe to niezla scieme Ci wcisneli mozna powiedziec bo nie umowisz montera jezeli nie wprowadzisz predzej zamowienia i nie wygeneruje sie nr umowy. skoro TestLab ma byc 12 lipca to wtedy dopiero moga umowic montera 😉 (stad widze ze wybrali az 20 lipca - czyli kilka dnia na obsówe ewentualna)

trzeba niestety brac poprawke na planowany odbior bo moze sie okazac ze jednak zostanie przesuniety.

takze na Twoim miejscu bym spokojnie podchodzil do tych informacji od BOK


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

MarcinF - marnie to wyglada fakt, bardzo mocno obcieło upload :(, u mnie przez caly okres VDSL mialem tez pewne wahania, w najgorszym momencie mialem download pamiętam 69Mbps, upload 7Mbps. 

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

@s_a_t_a_n

 

Mówiła mi o tym co piszesz dla tego od 19 mogłem zamówić techników 🙂


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

umowe na @ dostaniesz w momencie kiedy wprowadza Ci zamowienie. skoro "oddanie" ma byc na 12ego to dopiero po tym 12tym sprawdzaj poczte.
a dlaczego monter od 19? przeciez mozna umowic o ile wolne sloty nawet na nastepny dzien a nie wierze w to ze sloty wykorzystane sa u Ciebie w miejscowosci na caly tydzien 😉

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

Umowę mam dostać od techników a tą na email ma być taka podglądowa jakby. od 19 bo mówiła to co ty mówiłeś wcześniej i na to się zgodziłem. 20 lipiec mi pasuje inne dni nie bardzo wcześniejsze.

Anonim

Nie dotyczy

Orange światłowód - szczegóły techniczne montażu

No i już mam dostęp przez www zamówienia światłowód 100/300/600

https://www.orange.pl/zamawiam-swiatlowod

 oraz na mapie tu:

https://www.orange.pl/view/mapazasiegu

 

czyli odebrano budowę światłowodu 🙂 

 

 

Dziś zadzwoniłem by dowiedzieć się co z umową na 20 lipca i nie została wpisana przez tą kobitkę 😞 więc nowa została zrobiona i najbliższy termin 25.07.2018r nie mają technicy wcześniejszych terminów. Sms już dostałem o montażu jak i na email regulamin i cennik oraz na "Mój Orange" jest zlecenie aktywne montażu światłowodu + FunBox 3.

 

SmS

501210210

Orange: Nasz technik przyjdzie zainstalować Orange Światłowód 2018-07-25 godz. 17-20

Jeśli masz pytania wyślij zwrotnie sms o treści WIZYTA lub oddzwoń w godz. 8-21