Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód 300mb/s Niestabilny internet

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 17
  • 0

Orange Światłowód 300mb/s Niestabilny internet

Wszystkie strony :-),ale oglądając live na Youtubie wiem ze jeśli mi nagle zacznie buforować wideo, to problem właśnie występuję,wtedy przez okres tych około 5 s żadna strona się niechce załadować,po czym wszystko wraca do normy.Problem występuję w nieregularnych odstępach czasowych.Zgodnie z instrukcja postapilem w wierszu polecen, zobaczymy czy problem nadal bedzie wystepowal.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód 300mb/s Niestabilny internet


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Orange Światłowód 300mb/s Niestabilny internet

@Baklazan89 Nie odpowiedziałeś na pytanie czy na innym urządzeniu podłączonym do Funboxa też się to samo dzieje ?

Zresetuj Funboxa do ustawień fabrycznych.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 17
  • 0

Orange Światłowód 300mb/s Niestabilny internet

Niestety na ta chwile nie mam jak sprawdzic na innym urzadzeniu, po uzyciu opcji z wierszem polecen narazie nie zauwazylem przerw w dzialaniu internetu,przetestuje i dam znac 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 17
  • 0

Orange Światłowód 300mb/s Niestabilny internet

Myślałem ze problem ustał ,ale nadal są momenty gdy tak jak by zapycha łącze na pare sekund po czym puszcza.Jest jakis program ktorym mogl bym przetestowac stabilnosc lacza, ktory by dzialal kilka h ?

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód 300mb/s Niestabilny internet

@Baklazan89Zgłaszaj do BOK problem.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Światłowód 300mb/s Niestabilny internet

@Baklazan89 zgłoszenie o usterki na linii i podmiana routera, może być kumulacja, na chat to zgłoś, kontakt z Orange.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Orange Światłowód 300mb/s Niestabilny internet

@Baklazan89

czy udało się z tym problemem uporać? Któraś porada okazała się pomocna?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 17
  • 0

Orange Światłowód 300mb/s Niestabilny internet

Problem minął nie wiadomo na jak długo ,z technikami chyba doszlismy do tego, że to wina przeglądarki.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Orange Światłowód 300mb/s Niestabilny internet

Cześć, mam dokładnie to samo w Orange Love z 1Gb/s, nic z tym nie zrobisz, na infolinii mówią ze u nich wszystko ok, technik był i rozłożył ręce (stwierdził ze to dziwne gdy kilkanaście razy zmierzył inna prędkość maksymalna łącza, dosłownie od 0,01Mb/s do 400Mb/s) urządzenie wymienione, testowane po kablu na wielu urządzeniach i ciagle to samo... internet się zawiesza, muli, potem leci jak burza, żeby po raz kolejny niemiło Cię zaskoczyć podczas np rozgrywki online... na szczęście umowa już się kończy i można będzie W KOŃCU zmienić operatora wszystkich usług.