Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Od miesiąca występuje problem z NEO - za każdym razem koło 18, co jest?!!!

Anonim

Nie dotyczy

Od miesiąca występuje problem z NEO - za każdym razem koło 18, co jest?!!!

@FlashT, skorzystałeś z moich podpowiedzi?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Od miesiąca występuje problem z NEO - za każdym razem koło 18, co jest?!!!

Proponuję przywrócić ruter do ustawień fabrycznych. Sprawdź też to: https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Światłowód-i/Problemy-z-protokołem-quot-IPv6-quot/ta-p/19036

 

Zawsze można jeszcze przetestować łącze poprzez appkę Mój Funbox i przez nią zgłosić problem...


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 33
  • 0

Od miesiąca występuje problem z NEO - za każdym razem koło 18, co jest?!!!

Próbowałem tego, resetów, IPV6... skontaktować z Orange nadal się normalnie nie da. Drogą elektroniczną pierw sprawdza, później mówi, że wszystko jest ok, a później, że nie może połączyć, że wystąpił nieznany błąd.

 

Problem najprawdopodobniej jest z przeciążonymi serwerami DNS (ale głowy nie dam, nie sprawdzałem tego dokładniej jeszcze, bo mam inne rzeczy na głowie niż użeranie się z tą firmą). Jak chcą Ci wcisnąć ofertę to dzwonią po 10 razy dziennie, nie dając spokoju nawet jak im się powie, żeby się odwalili. A jak Ty się chcesz skontaktować w sprawie technicznej, to nagle nikogo nie ma.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Od miesiąca występuje problem z NEO - za każdym razem koło 18, co jest?!!!


@FlashTnapisał(-a)

...nie może połączyć, że wystąpił nieznany błąd.


 

Już samo to jest podstawą do zgłoszenia awarii poprzez aplikację...

 

 

Rozumiem Twoją frustrację, ale z tym: 


@FlashTnapisał(-a)

...mam inne rzeczy na głowie niż użeranie się z tą...  firmą).

to odeślę Cię tutaj

https://nasz.orange.pl/t5/O-społeczności/Zasady-Nasz-Orange/td-p/45


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 33
  • 0

Od miesiąca występuje problem z NEO - za każdym razem koło 18, co jest?!!!

Tak zrobię 🙂

 

A co do tego wątku o tym na czym polega społeczność, to niezbyt rozumiem. Jest to z mojej strony "Pomoc w wybraniu oferty" - nigdy w życiu nie wybierajcie oferty Orange, bo jak macie słabe serce, to kopniecie na zawał.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Od miesiąca występuje problem z NEO - za każdym razem koło 18, co jest?!!!

Zawsze punkt widzenia zależy od punktu patrzenia. Zauważ, że u konkurencji też są niedociągnięcia. Ja osobiście nie narzekam na usługi, choć i owszem, wpadki się zdarzają. Kilka razy przenosiłem usługi, kilka razy je zmieniałem, ale nigdy nie robiłem tego bez rozpoznania. Daj znać jak coś Ci się uda załatwić...


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 33
  • 0

Od miesiąca występuje problem z NEO - za każdym razem koło 18, co jest?!!!

Na tym polega marketing i renoma marki. Ta marka z pewnością ma złą renomę. Traktuje klientów jak widać. Nie dość, że oszukują podczas podpisywania umów, to jeszcze nawet tych, które pozmieniali (względem umowy słownej) nie dotrzymują. Ale żeby nie było, Netia jest jeszcze gorsza w tej kwestii.

 

Ja osobiście od kiedy po raz pierwszy zostałem oszukany przez Orange przy przechodzeniu jeszcze z Idei, zawsze mam przy sobie dyktafon podczas podpisywania jakichkolwiek umów. I polecam to każdemu, kto ma do czynienia z Orange. Umowa słowna jest umową obowiązującą, a jeśli nie zgadza się z tą później podpisaną, jest to przestępstwem. Nie było ani jednego razu, kiedy konsultant w punkcie Orange nie próbował mnie oszukać. Ale też nie było już ani jednego razu, kiedy mogli nie uznać mojej reklamacji w tej sprawie. W przypadku, kiedy nie masz żadnych dowodów, od razu reklamację odrzucają.

 

Ktoś może spytać... to dlaczego ja w ogóle podpisuje nadal z nimi umowy? Mają jedno rozwiązanie technologiczne, na którym mi osobiście zależy. Ale przeciętny użytkownik nawet tego nie dostrzeże, zatem nie będę się wdrażał w szczegóły. Osobiście polecam trzymać się od tej firmy z daleka.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Od miesiąca występuje problem z NEO - za każdym razem koło 18, co jest?!!!

@FlashT tzn. że podpisujesz umowy w których są zawarte inne warunki niż te które uzgadniasz z handlowcem? Dziwne  😜

 

A może po prostu ich nie czytasz A potem są niedomówienia(?)


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 33
  • 0

Od miesiąca występuje problem z NEO - za każdym razem koło 18, co jest?!!!

To zazwyczaj wygląda tak, że oni coś mówią, a później okazuje się inaczej i to zazwyczaj nie są rzeczy zawarte konkretnie w umowie. Jestem dość wymagającym klientem i zależy mi na szczegółach technicznych. Przy przechodzeniu na Orange z Idei było inaczej. Gościówa pokreśliła umowę, kazała podpisać, sama się podpisała, po czym zamieniła wkładając do teczki na czystą. Totalne oszustwo nie do udowodnienia. Słowo przeciwko słowu.

Anonim

Nie dotyczy

Od miesiąca występuje problem z NEO - za każdym razem koło 18, co jest?!!!

@FlashT teraz samo nagrywanie rozmów na dyktafonie nie wystarczy, trzeba nagrywać filmik na telefonie, jak będzie obsuwa to jest konkretny dowód, rozmowy od zawsze nagrywam, informuję o tym na wstępie, odstrasza to większość krętaczy.