Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działają gry online na PS4

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Nie działają gry online na PS4

Po ostatnich problemach z Internetem światłowodowym mam problem z PS4 - gry online nie działają - nie mogę przyłączyć się do żadnego serwera. Internet działa, połączenie jest.

 

Po podłączeniu innego Internetu do konsoli gry działają bez problemu.

 

Wcześniej też nie było z tym problemu, dopiero po ostatniej wizycie serwisanta przestało to działać... W zasadzie on tylko zresetował ONT. Teraz też to zrobiłem, ale nic to nie dało.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nie działają gry online na PS4

Proponuję zrobić tak jak napisał @Anonim. Usunięcie wpisu ipv6 z adresu neostrady w ustawieniach funboxa, w 90% podobnych sytuacji pomaga. Miałem podobny przypadek. W mojej sytuacji były problemy z "netem" w TV i laptopie. Szczegóły tutaj.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Nie działają gry online na PS4

@v80trek Jak wyglada u ciebie login do Neo xxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6 czy bez ?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nie działają gry online na PS4

Proponuję zrobić tak jak napisał @Anonim. Usunięcie wpisu ipv6 z adresu neostrady w ustawieniach funboxa, w 90% podobnych sytuacji pomaga. Miałem podobny przypadek. W mojej sytuacji były problemy z "netem" w TV i laptopie. Szczegóły tutaj.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Nie działają gry online na PS4

Dziękuję bardzo za pomoc! Zadziałało usunięcie ipv6 z loginu Emotikon: Szczęśliwy

 

Mam nadzieję, że nie spowoduje to, że coś innego nie będzie działać Emotikon: LOL

 

Dzięki jeszcze raz 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Nie działają gry online na PS4


v80trek napisał(-a):

 

Mam nadzieję, że nie spowoduje to, że coś innego nie będzie działać Emotikon: LOL

 


...bez obaw. Wszystko będzie działało bez problemu. Pozdrawiam...