Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa internet, telefon domowy, telewizja- NIC Z TYM NIE ROBIĄ OD PONAD TYGODNIA!


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nie działa internet, telefon domowy, telewizja- NIC Z TYM NIE ROBIĄ OD PONAD TYGODNIA!

Najgorsza firma jaką znam . Od 28 listopada zgłaszam notorycznie problemy z internetem. Płacę za coś czego nie ma! Dzwonie codziennie a oni mnie informują ze to problem najwyższego  szczebla. Co mi z tego jak nic nie robią.  Nic kompletnie nie robią. Jestem ciekawa co zrobią i w jakim czasie. I to juz nie pierwszy problem z orange. Jutro przepisuje wszystkie moje numery a mam ich 4 do sieci Plus. Tam przynajmniej nie robią takich problemów jak w tym beznadziejnym ORANGE!!! 

TELEFON DOMOWY NIE DZIAŁA

TELEWIZJA NIE DZIAŁA

A WSZYSTKO PRZEZ TO , ŻE ICH " CUDOWNY" INERNET NIE DZIAŁA Z ICH WINI. WYMIENIALI MI MODEM I JEST GORZEJ NIŻ BYŁO. JEDNAK JAK BYŁA NEOSTRADA TO NIE BYŁO ZADNEGO PROBLEMU.  CO PRZEDŁUŻAŁAM UMOWE NA INTERNET TO CORAZ GORZEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK TAK MOŻNA? CZY NIKT Z TYM NIE MOŻE ZROBIĆ PORZĄDKU? MAM PRĘŻNĄ FIRMĘ, NIE MOGE ROBIC PRZELEWÓW, WYSTAWIAC FAKTUR BO WSZYSTKO MAM INTERNETOWO! TO JEST NIEDOPUSZCZALNE ALE JA SOBIE MOGE MOWIĆ , PISAĆ I TAK NIC TO NIE DA. ALE JA  ZROBIE PORZĄDEK. ZACZNE OD OPINI NA TYM FORUM A SKONCZY SIE NA PRASIE I MEDIACH!!!!!!!!!!!!!

2 ODPOW. 2

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Nie działa internet, telefon domowy, telewizja- NIC Z TYM NIE ROBIĄ OD PONAD TYGODNIA!

@AngelikaStal   -  Spokojnie, nerwy nic nie pomogą... Awarie się zdarzają wszędzie...

 Znam ten ból, sam prowadziłem firmę przez 20 lat. 

1.  Miałem jako awaryjny internet bezprzewodowy który używałem jednocześnie w terenie.

      Nie raz mi to transakcje uratowało. W pakiecie koszt niewielki, kilkanaście pln/mies

2. Zgłaszać wszelkie reklamacje najlepiej w salonie firmowym Orange. Ja wszelkie sprawy załatwiam od lat w salonie, sporadycznie przez net , zawsze u tej samej konsultantki.  

  Gorzej jak do salonu daleko.... 😞 

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa internet, telefon domowy, telewizja- NIC Z TYM NIE ROBIĄ OD PONAD TYGODNIA!

Spokojnie, szkoda zerwów. Zgłoś sprawę/reklamację do BOK. Masz prawo do rekompensaty płatności za usługi - za okres w którym nie działają powinien być naliczony rabat, to Ci się nalezy na 101%. Co do awarii - wszystko się psuje - jak somochód Ci stanie tez pozywasz producenta??? Ja też w swojej hostorii z Orange miałem dwie awarie, ale spokój i opanowanie to podstawa, pozdrawiam.