Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada brak usługi

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada brak usługi

Witam czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego taki wynik speedtestu orange nie jest zdaniem konsultanta podstawą zerwania umowy neostrady do 20-80mb?

UkIXEcL.png

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53263
  • 619

Neostrada brak usługi

@Anonim dlatego, że jedynym honorowanym jest speedtest certyfikowany https://pro.speedtest.pl/

Poza tym konsultant patrzy również na synchronizację modemu. Dla VDSL jest to prędkość około 22Mb/ sek, więc jeśli modem ma synchronizację, to Ty musisz mieć speedtest na tym poziomie. Jeśli nie masz, zgłoś, bo usługa nie działa poprawnie, czyli jest awaria. Czego?  Nie wiem, od tego jest monter. Wejdź do menu modemu i sprawdź synchronizacje- powiem wiecej


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Neostrada brak usługi

@Anonim  pierwsza sprawa, tak dla wyjaśnienia to jest forum użytkowników takich jak Ty (samopomocowe), druga sprawa trzeba zrobić zgłoszenie awarii na infolinii, niech technicy sprawdzą co i jak z Twoim "łączem", wreszcie trzecia sprawa, jeżeli mamy coś podpowiedzieć lub pomóc to za mało danych. Przydałoby się wiedzieć w jakiej technologii masz net, jakieś screeny z modemu, po krótce opisz co i jak to spróbujemy coś poradzić.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Neostrada brak usługi

wrzuć screena z routera z parametrami linii.

Z powodu kiepskiego Internetu nie rozwiążesz umowy z Orange, chyba że z podniesieniem kary za wcześniejsze rozwiązanie umowy, zakładając, że umowa jest na czas określony. Musiało by całkiem łącze paść, żeby Orange rozwiązał umowę bez konsekwencji. Teraz zostaje wybadanie  przyczyny takiego Internetu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Neostrada brak usługi

No to już raczej niczego się nie dowiemy, "dziwny jest ten świat" jak śpiewał klasyk...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12969
  • 53263
  • 619

Neostrada brak usługi

@slav72 jak ja bym przeczytał, że modem synchronizuje się minimalnie na 22Mb/ sek , to bym pomyślał, że misterny plan deinstalacji usługi wziął w łeb...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Neostrada brak usługi

Szkoda, może by udało się mu pomóc.