Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada brak internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 57
  • 0

Neostrada brak internetu

Hejka 😊 ostatnio zgłaszałam problem braku internetu i brak @ na routerze lecz po 3 dniach problem sam się naprawił. Od wczoraj zauważyłam że diody są wszystkie a po północy nie ma dostępu do internetu. Co to może być? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Neostrada brak internetu

Po północy może być chwilowy zanik neta, ponieważ w każdym ruterze jest odświeżana sesja... Jeżeli chcesz, aby było to w innych godzinach, zrestartuj router ręcznie np o 4.00...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Neostrada brak internetu

Po północy może być chwilowy zanik neta, ponieważ w każdym ruterze jest odświeżana sesja... Jeżeli chcesz, aby było to w innych godzinach, zrestartuj router ręcznie np o 4.00...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 57
  • 0

Neostrada brak internetu

Oki. Spróbuję. Dziękuję

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada brak internetu

@Pokachontas  fajnie że znalazłeś rozwiązanie problemu, ale wypada oznaczyć pomocny post jako rozwiązanie, by inni szukający pomocy > takowe rozwiązanie wyszukali 😉

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Neostrada brak internetu


@mabud73napisał(-a)

Po północy może być chwilowy zanik neta, ponieważ w każdym ruterze jest odświeżana sesja... Jeżeli chcesz, aby było to w innych godzinach, zrestartuj router ręcznie np o 4.00...


Czy można ustawić inną godzinę odświeżania, niż po północy, zamiast ręcznego restartowania routera?

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada brak internetu

@ketrasaArtur  można zdalnie resetować, kwestia komendy ze stosowną godziną 😀

Dla mniej wtajemniczonych pozostaje czasowy wyłącznik prądu lub skorzystać z aplikacji Mój Funbox.