Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Linia, neostrada, monter, pomocy


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Linia, neostrada, monter, pomocy

Jutro ma być u mnie monter i założyć mi neostrade. Problem w tym że nie mam żadnego gniazda. Moja lini po prostu wystaje z ziemi, nie jest umieszczona w żadnej puszcze czy czymś podobnym. Czy jest to problem? Czy monter ma ze sobą takie rzeczy?

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Linia, neostrada, monter, pomocy

Jeśli jest tak jak opisujesz to raczej Internet nie zostanie Ci złożony tak szybko. Może się zdarzyć tak ze z przyczyn technicznych Twoje zamówienie zostanie anulowane.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Linia, neostrada, monter, pomocy

To co mam zrobić? Monter nie ma przy sobie takich rzeczy?

Anonim

Nie dotyczy

Linia, neostrada, monter, pomocy

Może i ma, ale jeśli kabel wystaje przed domem z ziemi to taka instalacja nie trwa kilka minut. Najlepiej zadzwoń do BOK i tam dostaniesz kompetentną odpowiedź.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 1
  • 0

Linia, neostrada, monter, pomocy

Może? To forum istnieje tylko po to żeby odsyłać ludzi na BOK?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Linia, neostrada, monter, pomocy

Na forum są użytkownicy tacy jak Ty i pracownicy Orange.
Niestety nikt nie ma dostępu do Twoich indywidualnych danych.

Kontakt z bok też nic nie da akurat w tym wypadku. Po to zjawia się monter by podłączyć usługę. Jeśli koszty będą wysokie, to zamówienie będzie anulowane.

Na dziś nie ma co się martwić - dowiesz się jutro jak technik przyjedzie i oceni sytuację na miejscu. Teraz już "gniazdek" nie ma. Jeśli nie zamawiasz telefonu analogowego, dostajesz odpowiedni spliter ADSL lub VDSL lub ONT do FTTH. Ma kabelki, Ty na miejscu nie musisz zwykle nic przygotowywać czy dokupować.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Linia, neostrada, monter, pomocy


radek17 napisał(-a):

Może? To forum istnieje tylko po to żeby odsyłać ludzi na BOK?


  To forum jest po to aby Ci podpowiedzieć co powinieneś zrobić w określonej sytuacji

        i nikt tu nic za Ciebie nie załatwi ani nie zrobi.

W tym przypadku podczas zamawiania usługi powinieneś poinformować jaka jest sytuacja z kablami żeby monter był na to przygotowany. Jeżeli tego nie zrobiłeś to zawiadom  BOK osobiście lub telefonicznie.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Linia, neostrada, monter, pomocy

A co BOK na to zmieni? Monter zawsze jedzie przygotowany. Kwestia czy instalacja będzie do zrobienia od ręki, czy wymaga inwestycji. Tego zdalnie się nie oceni.