Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Limit transferu Orange love


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 24
  • 0

Limit transferu Orange love

Dzień dobry, chciałem zapytać od kiedy w internecie domowym LTE jest limit transferu do 150gb/miesiąc? Ostatnio odkryłem, że coś takiego istnieje, bo zwolnił mi internet, praktycznie nie szło wejść na czat z konsultantem. Sprawdziłem swoją umowę i nic o limicie tam nie ma, to jest dopiero ciekawe. Jestem w tej firmie od czasów TP SA i wiecznie są jakieś problemy.. Pamiętam jak musiałem wypowiedzieć umowę, żeby podpisać nową bo dla nowych klientów były lepsze oferty. Wisienką na torcie była opłata za telefon do bok na który wydałem 20 zł, a awaria była z winy Orange.

 

______________

* Wpis edytowano - Netykieta - moderator Bartłomiej

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Limit transferu Orange love

@Romuald_Hess poczytaj o tzw. Lejku technicznym

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-blokuje-heavy-userow

Podstawą do założenia blokad jest par. 12, pkt. 19 Regulaminu o świadczenie usług telekomunikacyjnych z 15 listopada 2015 roku. 

Z BOK mozesz skontaktowac sie za darmo na czacie. W przypadku braku internetu mozesz to zrobic przez komorke np. wykupujac najtanszy pakiet internetowy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 24
  • 0

Limit transferu Orange love

Przyjacielu, nie po to płacę abonament żeby płacić jeszcze za rozwiązywanie problemów operatora.

 

Orange zakłada mi lejek, ale jak internet 10 mega, działa od kilku lat z prędkością do 2 mega to nie ma problemu. To się nadaje na jakiś wykop conajmniej. Śmiech na sali.

 

Jeszcze dwa słowa do moderatorów tutaj, od kiedy słowo "złodziejstwo" łamie netykietę? Przypominacie trochę cenzorów Głównego Urzędu Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk, kiedy pisałem o opłatach z BOK też moje komentarze zostały usunięte. Róbcie tak dalej, a efekt Streisand macie gwarantowany.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Limit transferu Orange love

@Romuald_Hess to nie sa problemy operatora tylko polityka sprawiedliwego korzystania (FUP) musi mieć zastosowanie w przypadku tej technologii. W przypadku LTE trzeba myśleć o innych, nadajniki nie są z gumy. Rozdziel nadajnik na kilkuset klientów, z niego korzystających - kiepsko to wygląda, nie? Jakoś to trzeba ograniczyć, żeby to działało w miarę sprawnie. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Limit transferu Orange love

@Romuald_Hess 150 GB internetu w strefie domowej oaz powinien być jeszcze pakiet 100 GB na internet wspólny, razem 250 GB. Sprawdź zapisy w umowie. Powinny być informacje o limitach GB.

 

Opłata za połączenie jest naliczane w abonamencie 29 groszy za minutę. W ofercie na kartę koszt połączenia wynosi 1,5 PLN niezależnie od czasu prowadzenia rozmowy. Dlatego warto kupić sobie starter w ofercie na kartę za 5 PLN, ważny 30 dni. Wystarczy na 3 połączenia z infolinią.

Można również skorzystać z konkurencji dzwoniąc na infolinię Orange.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 24
  • 0

Limit transferu Orange love

@byczyn_86Wręcz przeciwnie - to jest problem operatora, ja płacę za internet i reszta nie powinna mnie obchodzić. Jeżeli operator ma takie problemy, niech zainwestuje w infrastrukturę. Proszę bardzo, gódźcie się na takie działania to będziemy kolejne 20 lat niewolnikami europy.

 

@ketrasaArturMógłbyś mi przybliżyć jak wykorzystać dostępny transfer z tego pakietu 100Gb? Na stronie 'Mój Orange' mam pole z tym pakietem, jednak nie jest wykorzystany w żadnym stopniu.

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Limit transferu Orange love

@Romuald_Hess jeżeli pakiet w strefie domowej został wykorzystany,  to pakiet 100 GB powinien ruszyć z automatu. Jeżeli nie ruszył, to może być coś jeszcze w pakiecie 150 GB lub masz po prostu błąd. Najlepiej tą sprawę wyjaśnić na infolinii.

Czy router restartowałeś? Jeżeli nie, to wykonaj restart i sprawdź działanie internetu.