Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FunBox 2.0 DDNS No-IP

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

FunBox 2.0 DDNS No-IP

Cześć wszystkim,

 

Chciałem założyć sobie serwer z własną aplikacją na komputerze stacjonarnym. Założyłem konto w No-IP, ustawiłem w konfiguracji zapory sieciowej zezwolenie na ping, utworzyłem DDNS. Postępowałem według filmiku. Sytuacja jest następująca:

1) Po wpisaniu loginu, hasła, domeny i kliknięciu opcji "NoIP" nie odświeża się data i godzina. Można ściągnąć gdzieś logi co jest przyczyną błędu?

2) Ustawienie DDNS po IPv4 powoduje brak jakiegokolwiek działania (np. ping), natomiast po ustawieniu DDNS po IPv6 działa ping, natomiast nie działa mi aplikacja na porcie 8443, mimo, że ustawiłem przekierowanie w NAT na mój PC po tym porcie oraz ustawiłem firewall dla tego urządzenia również po porcie 8443.

 

Nie wiem co robię źle, prosiłbym o pomoc. Dziękuję.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

FunBox 2.0 DDNS No-IP

3 ODPOW. 3

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

FunBox 2.0 DDNS No-IP

Nie widzę opcji edycji, co jeszcze zauważyłem:

1) Zdjęcie zapory systemowej nic nie daje,
2) zdjęcie zapory na routerze nic nie daje,
3) włączyłem opcję "wymuś połączenie dla IPv4" i faktycznie, teraz po IPv4 działa mi ping, ale nie działa mi przepuszczanie portów takich, jak 80/443, mimo, że ustawiłem w ustawieniach NAT przekierowanie na moją maszynkę.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

FunBox 2.0 DDNS No-IP

@kurdtt  odnośnie przekierowania portów, poczytaj FunHox - Przekierowanie portu 80 i włączenie DMZ - elektroda.pl 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

FunBox 2.0 DDNS No-IP

Bardzo dziękuję! W wersji IPv6 nie działa DMZ, natomiast w wersji z IPv4 działa, wystarczyło wybrać docelowy komputer i działa. Piękne dzięki 🙂