Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziwny telefon z orange

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Dziwny telefon z orange

Witam

Dziś zadzwoniła do mnie jakaś kobieta z pytaniem czy jutro o godzinie 13-14 będę w domu ponieważ przyślą mi umowę z orange kurierem do podpisania a ja umowę już podpisałem na orange światłowód i telewizję tylko telefon mi przyszedł parę dni po aktywacji światłowodu od podpisania umowy mineło już parę tygodni i nie wiem czy to po prostu jakieś wyłudzenie czy co to wgl jest może ktoś z was już się spotkał z takim czymś z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Dziwny telefon z orange

Trudno wyczuć. Mogą mieć bałagan w Orange (…wiadomo…), ale może to także byc jakaś próba naciągnięcia Cię na podpisanie umowy z kim innym na przykład.

 

Ja bym na Twoim miejscu zadzwonił na infolinię Orange (wtedy wiesz, że na pewno rozmawiasz z nimi) i zapytał, czy rzeczywiście coś Ci kurierem wysyłają. Jak powiedzą, że nie - to będzie jasna sprawa. Jak tak - możesz dopytać co i dlaczego. A to, co Ci kurier przyniesie, na wszelki wypadek dokładnie przeczytaj…

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Dziwny telefon z orange

Trudno wyczuć. Mogą mieć bałagan w Orange (…wiadomo…), ale może to także byc jakaś próba naciągnięcia Cię na podpisanie umowy z kim innym na przykład.

 

Ja bym na Twoim miejscu zadzwonił na infolinię Orange (wtedy wiesz, że na pewno rozmawiasz z nimi) i zapytał, czy rzeczywiście coś Ci kurierem wysyłają. Jak powiedzą, że nie - to będzie jasna sprawa. Jak tak - możesz dopytać co i dlaczego. A to, co Ci kurier przyniesie, na wszelki wypadek dokładnie przeczytaj…

Anonim

Nie dotyczy

Dziwny telefon z orange

@truflepl, miałem trochę podobną, chociaż starszą ofertę od niby Orange, ale pamiętałem nazwisko i imię osoby dzwoniącej. Na błękitnej linii 19393 sprawdziłem tożsamość, a kiedy drugi raz był telefon, ta osoba  podszywająca się, kręciła, że niby miała wypadek i umowę dostarczy później. Jakiś cwany lis, bo wyczuł moją podejrzliwość. Skoro masz umowę, to nie widzę potrzeby panikowania. Skontaktuj się z policją, albo zignoruj, jeżeli tak uważasz. 

Anonim

Nie dotyczy

Dziwny telefon z orange

@trufleplJak masz już wszystko w domu to nie podpisuj żadnych papierów ja bym zadzwonił do BOK lub zapytał się przez czat 


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Dziwny telefon z orange

@truflepl Czy Twój problem został rozwiązany i czy któraś z powyższych podpowiedzi okazały się pomocne? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do oznaczenia jednej z nich jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy