Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Deklaracja podłączenia światłowodu - rubryka "ankieter".


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Deklaracja podłączenia światłowodu - rubryka "ankieter".

U mnie przez 8 lat nikogo nie było. Tylko co roku średnio ulotki wprowadzające w błąd że już jest Orange Światłowód dostępny na mojej ulicy...A tak to pies z kulawą nogą nie przyszedł a ze 100 domów znaczna część jest zainteresowana bo robiłem wywiad we własnym zakresie 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2574
  • 9237
  • 46

Deklaracja podłączenia światłowodu - rubryka "ankieter".

Nic Ci nie poradzę. Duże znaczenie ma fakt ilu obecnie mieszkańców tych domów ma usługi w Orange. Jest to brane pod uwagę gdzie inwestować w nową sieć. Dodatkowy atut jeśli na takiej ulicy były by firmy które także korzystają z usług w Orange. Oczywiście mówię o inwestycji komercyjnej ze środków unijnych i częściowo własnych w ramach których jest budowana sieć FTTH a nie programach na które daje kasę budżet państwa.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Deklaracja podłączenia światłowodu - rubryka "ankieter".

Wg mojego wywiadu jest to ok 85%. Część pewno ma telefony w Orange. Firmy są ale tylko małe ale za to ludzie są bogaci i na pewno będą brać dużo usług ale widocznie ma siłę trzymają tam Neostrady bo szkoda kasy na rozwój...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2574
  • 9237
  • 46

Deklaracja podłączenia światłowodu - rubryka "ankieter".

Z domkami zawsze jest problem bo niska jest opłacalność. To ze gdzieś na wioskę światłowód ciągną to tylko dzięki kasie z Unii. Jeśli w Twoim mieście gdzieś już robią sieć do domków jednorodzinnych to jest duża szansa że i do Ciebie dotrą. Jeśli natomiast tylko się skupili na dużych osiedlach gdzie są blokowiska to raczej lipa. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Deklaracja podłączenia światłowodu - rubryka "ankieter".

no właśnie niedaleko mnie ma się zakończyć POPC około września/października, jednak nie ma dalszych planów inwestycji wg POPC

 

wygląda to tak:

 

obszar czerwony to tam, gdzie mają doprowadzić włókna zgodnie z projektem POPC

obszar żółty to tam, gdzie ja mieszkam

obszar różowy to rejon, gdzie nie ma włókien a jest neostrada i praktycznie wszyscy są zainteresowani podpięciem włókna...

po cichu liczę na to, że coś będzie robione, tym bardziej, że to bardzo blisko mnie, ale nie widzę żeby ktokolwiek, kiedykolwiek coś robił przy tych ulicach...

 

Bez tytułu.png


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 83
  • 183
  • 1

Deklaracja podłączenia światłowodu - rubryka "ankieter".

nie ma kolejnych konkursów popc które są na tym terenie?

U mnie jest pula adresów do 4 konkursu , składanie wniosków się niedawno skończyło z końcem kwietnia. Tylko że zanim kogoś podłącz z tego to jest pewnie kwestia kolejnych 4-5 lat, na a takim jest to etapie w stosunku do konkursu drugiego którego realizacja kończy się w tym roku.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Deklaracja podłączenia światłowodu - rubryka "ankieter".

no właśnie nie ma innych konkursów rozpisanych także martwię się, że nic z tego nie będzie 😞

szybciej umrę niż tam włókno będzie 😛 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36828
  • 1370

Deklaracja podłączenia światłowodu - rubryka "ankieter".

Kończy się budżet UE. I tyle.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Deklaracja podłączenia światłowodu - rubryka "ankieter".

domyślam się...

to sobie jeszcze poczekam 😛

aż dziwne, że tak duża firma nie ma własnych środków na inwestycje....

pal licho - ja jestem w stanie nawet pokryć część kosztów instalacji, byle tylko mieć włókno a potem hulaj dusza 😄 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36828
  • 1370

Deklaracja podłączenia światłowodu - rubryka "ankieter".

Ma. Ale w Polsce jest 15 milionów gospodarstw domowych. Koszt podłączenia to średnio kilka tysięcy na klienta. A parudziesięciu miliardów Orange nie ma. I nikt nie ma.