Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czemu Orange oszukuje


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Czemu Orange oszukuje

Witam Posiadam dwie usługi dwa numery internetu mobilnego od orange z obu korzystam tylko w domu jeden wykorzystywany częściej bardziej intensywnie ale nigdy ponad pakiet Gb na tym mniej użytkowanym internet niezależnie od pory dnia i nocy nie spada poniżej 20 Mbps na drugim tym używanym intensywniej bardzo wysoki ping i prędkości w dzień 2 do 3 Mbps testy prędkości robione zawsze o tej samej porze i w tym samym pomieszczeniu i czy to oznacza że Orange mnie nas oszukuje czy ktoś się już spotkał z takim traktowaniem klienta 

7 ODPOW. 7

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Czemu Orange oszukuje

Może to po prostu zależeć od urządzeń jakich używasz. Jakie to są smartfony?  


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Czemu Orange oszukuje

Testy robione o tej samej porze na tym samym urządzeniu Samsung galagy note10+ lub ruter Huawei CPE Pro2  po prostu niestety ale robią nas i tu nie będę pisał brzydko w wuja 

Anonim

Nie dotyczy

Czemu Orange oszukuje

@keniak7323  jeśli na jakieś sim karcie intensywnie korzystasz z Danych Mobilnych (LTE), to włącza się ograniczenie szybkości, jest taki algorytm u operatorów, zapobiega on przeciążeniu nadajnika LTE, większość operatorów to stosuje, operator nie oszukuje, lejek to znany zwrot w Orange i jest stosowany, nawet dla klientów biznesowych, nie tylko prywatnych.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Czemu Orange oszukuje

Ja korzystam normalnie z internetu za który płacę filmy na netflix hbo youtybe przeglądanie treści które mnie interesują gry pobieram w godzinach nocnych nie przekraczam limitu danych to jak twoim zdaniem mam z tego internetu korzystać żeby nie dostać lejka bo z tego co piszesz to wychodzi że tylko płać a nie korzystaj a co do oszukiwania to operatorzy oszukują i nie pisz mi tutaj takich bzdetów bo nie trafiłeś na kogoś z pierwszej łapanki 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52656
  • 710

Czemu Orange oszukuje

@keniak7323 lejek techniczny jest nakładany po analizie ilości pobieranych danych przez użytkownika oraz obciążenia nadajnika. Nie zależy, że pakiet limitu transmisji danych nie jest przekroczony. 

Ograniczenie prędkości może wynikać z uszkodzenia karty SIM lub wadliwie wgranych ustawień na karcie SIM. Warto zadzwonić na infolinię lub napisać na czacie i poprosić o zresetowanie ustawień. Jeśli to nie pomoże, to proponuję wymienić kartę SIM samodzielnie, koszt 15 zł. Jeśli uda się potwierdzić uszkodzenie karty SIM, to w salonie wymiana będzie bezpłatna.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Czemu Orange oszukuje

@keniak7323  Hej Jak chodzi o internet mobilny żaden operator nie gwarantuje stałej prędkości bo prędkość mobilna jest przede wszystkim zależna od przeciążeniami nadajnika tym więcej osób korzysta z nadajnika danego tym słabsza prędkość tym mniej korzysta tym lepsza transmisja mobilna i tyle w temacie a by to potwierdzić zrób test internetu  różnych miastach to przekonasz się że  zależy od ilości nadajników i siły i ilości osób na nim akurat zalogowanych.  


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 5
  • 0

Czemu Orange oszukuje

Nie przeczytałeś co napisałem na początku oba numery były testowane w tym samym czasie i w tym samym miejscu na jednym prędkości dobre na drugim kpina więc co ma do tego obciążenie BTSów a do tego korzystam w taki sam sposób z internetu zarówno na jednym numerze jak i drugim ORANGE TO OSZUŚCI i tyle