Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości prezentacji obrazu przez Skype na sieci wifi z orange flybox lte+


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Brak możliwości prezentacji obrazu przez Skype na sieci wifi z orange flybox lte+

Udało mi się przez infolinię telefoniczną skontaktować z człowiekiem technicznym.

Odpowiedź brzmiała: Router Flybox Lte+ nie obsługuje portów które są niezbędne do prezentacji ekranu przez aplikację Skype for Business. Nie ma opcji ich skonfigurowania bo nie istnieją na routerze.

Rozwiązanie - kupić na własną rękę nowy router. Orange nie może wymienić routera bo ten jest moją własnością, a Orange było tylko pośrednikiem w sprzedaży. Spłacić muszę go i tak. Ciśnie mi się na usta bardzo dużo niecenzuralnych słów.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Brak możliwości prezentacji obrazu przez Skype na sieci wifi z orange flybox lte+

@HartUngalled czyli jak zwykle soft Orange ogranicza możliwości routera. Sprawdź jeszcze czy masz nowe oprogramowanie. Można również samemu próbować wgrać oprogramowanie np. Huawei-a, ale wtedy stracisz gwarancję. Tak przynajmniej wyczytałem na innych forach.