Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

ROZWIĄZANE

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

@PeterMacSprawę zgłosiłeś, technicy próbują naprawić. Niestety nie da się przewidzieć ile czasu może potrwać naprawa.Zawsze podawany jest przewidywany czas. Przykro, że nie możesz korzystać z usługi.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 120
  • 237
  • 1

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

Ale ich nawet nie bylo dzis kolo mnie, zero kontaktu z ich strony do tej pory, nic nie robili w tym temacie.

 

Prośba czy mógłbyś rzucić okiem co tam sie dzieje, dlaczego sie nawet nie skontaktowali 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 120
  • 237
  • 1

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

Przyjechali wczoraj po 18:00 bez zadnego uprzedzenia telefonu itp. pogrzebali troche i nadal nic nie zrobiono!

Tak bedą przyjezdzać sobie teraz na raty i dłubać, co to ma być za podejście techników, mają raz przyjechać - naprawić tyle w temacie.

 

Teraz próbuje sie dodzwonić na 510 100 100 to nikt sobie nie odbiera, czekałem ponad 8 minut, czat z doradcą również nie działa. Brawo Orange, myslalem ze troche wyzsze standardy sobą reprezentowaliście.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 120
  • 237
  • 1

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

Awaria usunięta, co sie okazało zawinili technicy jak przypuszczałem 😉 coś przełączali tu włączyli tam wyłączyli i mnie odcieli. 

No ale ok, zdarza się, jak sie coś robi rozbudowuje infrastrukture to sie moze zdarzyć, teraz ponoc bedą zmieniać jakis splitter 12 na 24 to mnie uprzedzono ze moze jeszcze wystąpić jakas krótka awaria, jak na pare godzin to nie ma problemu.

 

Anonim

Nie dotyczy

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

@PeterMac  masz ten światłowód z niechcianymi przygodami, ale czasem tak bywa, nie zrażaj się 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 120
  • 237
  • 1

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

Nie zrażam sie, przez 2 lata nie bylo ani jednej awarii takze ogólnie jestem zadowolony z usługi co by nie mówić i co nie pisałem wyżej, z poprzedniego VDSL tez byłem zadowolony, tez byly moze 2-3 awarie w sumie z tego co pamiętam. Nawet z SDI byłem zadowolony kto jeszcze to pamięta 😉

 

Tak na koniec jeszcze co do tej czerwonej diody, może się komuś przyda taka informacja - to jest tak jak pisał Borax mogę potwierdzić, czerwona sie zapali nawet jak sie nie włoży kabla ze światłowodem.

 

Takze jesli czyta to ktoś z Orange to poprawcie uaktualnijcie swoją instrukcje do FB 3.0, bo nie paląca sie dioda przy odłączonym światłowodzie jak mówi instrukcja nie istnieje taki stan tej diody.

W takich rzeczach powinna być spójność, nie powinna być sytuacja ze instrukcja swoje, a firmware działanie urządzenia swoje.

Anonim

Nie dotyczy

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

@PeterMac  powinni poprawić oprogramowanie, tak by było zgodne z instrukcją, toż to trochę pracy, droga na skróty do niczego nie prowadzi 😉