Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

@PeterMac  tam w ustawieniach niemożna podejrzeć, czy połączenie światłowodowe jest?

Ktoś dawał zrzuty z FB 3.0, może tam coś więcej widać.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 120
  • 237
  • 1

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

Jak zrobiłem do fabrycznych, to teraz wywala tylko taką stronę i tak w kółko sie ona odświeża, do ustawień sie juz nie wejdzie. Jeszcze przed zrobieniem do fabrycznych, naturalnie połączenie tam było na czerwono.

1111.png

Anonim

Nie dotyczy

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

@PeterMac  to on kabla światłowodowego nie widzi, coś poważniejszego jest.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 120
  • 237
  • 1

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

No dokladnie, nie widzi, działał wczoraj od rana bezproblemowo i nagle o 14:00 z minutami net padł i czerwona dioda.

 

No ale jesli mowisz ze u siebie odłączasz światłowód to dioda od światłowodu gaśnie i sie nie pali wcale, po restarcie FB nadal nie świeci tak ?

 

U mnie świeci non stop na czerwono, czy jest światłowód wpięty czy jest wyciągniety, ale Borax mówi ze tak ma być ? 

Anonim

Nie dotyczy

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

@PeterMac  ja nie mam światłowodu od Orange, nie napisałem, router mam Huawei Echolife HG8546M, śmieć.. ale działa dobrze. Operator nie daje dostępu do ustawień, więc resetu nie zrobię, jak się zwiesi, to zdalnie robią konfigurację i restart;)

Muszę wydębić ONT od nich, bo jest opcja, przy podłączaniu nowemu światłowodu, ocyganili mnie, że nie ma takiej opcji.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 120
  • 237
  • 1

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0


@Anonimnapisał(-a)

@PeterMacna moim jak wypnę światłowód, to kontrolka nie świeci, jak była awaria to migała na pomarańczowy, ok to zielony.

Pomysł wysmaż, niech zmienią na migającą czerwoną, lub bez wyświetlania stanu podłączenia światłowodu.


To o co chodzi z tym co napisałeś wyżej ?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

@PeterMac  @Anonim  Nie mam już urządzenia u siebie, ale u mnie odbywało się to tak, że:

1) sygnał jest(zielono) i wyciągam kabel - kontrolka świeci na czerwono ciągle

2)uruchamiam urządzenie z podłączonym światłowodem - świeci się na czerwono, następnie mruga na pomarańczowo i następnie zielono. To nie zawsze się tak odbywało, często przeskakiwało od razu do zielonego lub na sekundę zapaliła się pomarańczowa i dopiero zielona.

3) jak uruchomiłem bez podłączonego światłowodu, to jestem przekonany że po chwili zacznie świecić na czerwono.

 

Jeżeli technik podłączył miernik i zobaczył że nie ma sygnału to podłączył "latarkę". Nie ma co szukać dziury w całym, że to FB3.0 jest walnięty. Takie dociekanie i tak nie naprawi problemu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 120
  • 237
  • 1

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

Borax - u mnie dokladnie tak samo było.

 

Czyli instrukcja jest o kant.... jutro bede dzwonił do Orange jeszcze, dzięki


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 120
  • 237
  • 1

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

Z tego co widziałem miał miernik owszem, ale jego nawet nie podłączał w domu, chyba ze na klatce, w domu podłączył tylko "latarkę" do światłowodu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 120
  • 237
  • 1

Awaria Światłowodu - czerwona dioda na FB 3.0

Nadal nikt niczego nie naprawił, mieli sie kontaktować dziś i naprawić do godziny 16:00.

 

Dramat co ten Orange wyprawia z klientami.