Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5G to prawdziwe rzeczywiste od kiedy


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

5G to prawdziwe rzeczywiste od kiedy

Szkoda że Orange nie udostępnia szczegółowej mapy dla pasma C. Ale być może niedługo będzie to zbieżne z aktualnym 5G 2100.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 78
  • 0

5G to prawdziwe rzeczywiste od kiedy

Aż z ciekawości wsadziłem kartę sim z orange gdzie mam taryfę z 5G do routera 5G i wynik mnie zaskoczył. Jestem w szoku. Lokalizacja Lublin obrzeża miasta.

 

Zrzut ekranu 2024-01-19 182217.png


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

5G to prawdziwe rzeczywiste od kiedy


@maciejnetnapisał(-a)

Szkoda że Orange nie udostępnia szczegółowej mapy dla pasma C. Ale być może niedługo będzie to zbieżne z aktualnym 5G 2100.


Na stronie piszą że podają dla pasma C

slav72_0-1705687267622.png

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

5G to prawdziwe rzeczywiste od kiedy

Podają wszystko co ma 5G bez rozróżnienia na 2100 i 3600


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 15
  • 0

5G to prawdziwe rzeczywiste od kiedy

Mam wrażenie, że odpalili tam gdzie i tak dostęp do  szybkiego internetu był na wysokim poziomie. Mieszkam w Warszawie na Ursynowie Jeziorki Południowe) i niestety nic się nie poprawiło, a dużo ludzi tutaj nie ma dostępu do światłowodu, więc z niecierpliwością czekamy na prawdziwe 5g. 
Jeśli dzisiaj nie ma poprawy, wiadomo kiedy jest szansa na poszerzenie prawdziwego 5g? Czy może będą regularnie dokładać szybsze nadajniki?

Sama mapa podziału pasma 5g również powinna być jak, obecna niewiele mówi. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

5G to prawdziwe rzeczywiste od kiedy


@slav72napisał(-a)

@tolek  link prowadzi do innego artykułu...


Tzn link nie ma relacji do bezpośredniaj relacji do mojego komentarza. 😉 Ogólnie chodzi o to, że widać jak technologia była blokowana sztucznie przez prawo, bo z dnia na dzień sieć pozwala osiągać zdecydowanie większe prędkości. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 326
  • 1

5G to prawdziwe rzeczywiste od kiedy

Widziałem screeny jak to fajne prędkości są. Fajnie ze uruchomili parę nadajników. Ciekaw jestem jak szybko rozszerzą to 5G na paśmie C w całym kraju. Ja póki co muszę się nacieszyć LTE i że szczątkami zasięgu 5G 2100MHz


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 78
  • 0

5G to prawdziwe rzeczywiste od kiedy


@PiotrM4napisał(-a)

Mam wrażenie, że odpalili tam gdzie i tak dostęp do  szybkiego internetu był na wysokim poziomie. Mieszkam w Warszawie na Ursynowie Jeziorki Południowe) i niestety nic się nie poprawiło, a dużo ludzi tutaj nie ma dostępu do światłowodu, więc z niecierpliwością czekamy na prawdziwe 5g. 
Jeśli dzisiaj nie ma poprawy, wiadomo kiedy jest szansa na poszerzenie prawdziwego 5g? Czy może będą regularnie dokładać szybsze nadajniki?

Sama mapa podziału pasma 5g również powinna być jak, obecna niewiele mówi. 


No ja mogę powiedzieć, że skok z 30 mbit/s do 400-500 mbit/s to jest mega skok. Na telefonie nawet mam takie wyniki, w łóżku mam "tylko" 200 ale to i tak dużo 😄

Dzisiaj jeszcze udam się pod nadajnik z nowszym sprzętem i zobaczę jakie na nim osiągnę wyniki.