Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

światłowody 300mb..


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

światłowody 300mb..

Witam, mam problem od paru dni, prędkość pobierania i wysyłania jak najbardziej na plus, lecz od paru dni mam problemy z stabilizacja internetu tj. co 15-20min pinguje mnie czasami nawet po 10k pingu i nie da sie w tym momencie nic zrobic, 1-2 minuty ping ustaje i przez 15-20min znowu jest dobrze po czym jest to samo i tak juz od mniej-więcej tygodnia.. (rok temu albo 2 miałem problemy z lossem w grach różnych ale to ustało i znowu również wróciło nie tak często jak wtedy, ale się zdarza.) jakies porady?

4 ODPOW. 4

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 22
  • 0

światłowody 300mb..

Ja mam podobnie na 1GB. Orange Światłowód to tylko pseudo reklama ala Światłowód. Żałuje, że zrezygnowałem z poprzedniej mojej sieci bo ogólnie usługi Orange to porażka. Cieszę się, że nie podpisałem umowy na abonament komórkowy. Przeboleć umowę i Orange jest całkowicie na czarnej liście.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10916
  • 64

światłowody 300mb..

https://www.orange.pl/omnibook/moj-funbox-aplikacja#dla-klienta#brak#jak-korzystac-z-aplikacji-moj-f... - w momencie trudności spróbuj sprawdzić aplikacją Mój Funbox.

Anonim

Nie dotyczy

światłowody 300mb..

Również mam tak przy 1Gb 😞 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 81
  • 82
  • 0

światłowody 300mb..

Mam podobnie, tylko nie aż 10k ping, ale też się nie da nic zrobić często. światłowód wrocław, kabel. głównie godziny szczytu.