Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

@KUBA1550 kontakt na infolinię lub na czacie, albo osobiście w salonie Orange w poniedziałek


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 236
  • 316
  • 8

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

@KUBA1550 jak masz niezapłacone rachunki to Orange może zmniejszyć Ci prędkość zamiast całkowitej blokady. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

To jest pracoholizm. Tylko pracoholicy lubią myśleć o niedzieli że już jutro znowu zacznie wspaniały nowy tydzień pracy :smileyhappy:


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 78
  • 1

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

Kiepski troll, narzeka na predkosc zgodna z umową którą podpisał a później jeszcze nie płaci.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

A co to muszę kto mi każe ? Nie będę płacił za coś czego nie mam zgodnie z umową.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

@KUBA1550  masz to co w umowie było i to podpisałeś, więc zgodziłeś się na warunki Operatora, umowa jest na 2 lata i potem można ją zmienić na obecnie dostępne warianty, potraktuj rady z tematu poważnie, inaczej Orange konsekwencje wyciągnie, z twojego stosunku do wywiązywania się z umowy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

Ja nic nie podpisywałem. Nie wmawiaj mi czegoś czego nie zrobiłem.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

@KUBA1550Cześć. Podpisałeś umowę, która jest obustronnym porozumieniem pomiędzy operatorem a Tobą, która nakłada obowiązki zarówno na jedną jak i drugą stronę. W związku z brakiem płatności prędkość została ograniczona. W jaki sposób nie świadczymy usługi zgodnie z umową?

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

Nie będę płacił za prędkość której nie mam. Dlaczego mam płacić za światłowód 100MB jak prędkość to 0,5MB Nie będę płacił niech mnie cmokną. Nie zemną takie numery.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 78
  • 1

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

Przeciez obnizenie predkosci jest przez brak płacenia, co to za logika? Nie płacę, obnizyli predkosc wiec tym bardziej nie bede placil?

Plus drugi watek w ktorym masz pretensje o predkosc na starej, obecnej umowie gdy weszła nowa oferta.