Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

Dostałem email na skrzynkę:
"pomimo wcześniejszych przypomnień nie odnotowaliśmy wpłaty za usługi stacjonarne i musieliśmy ograniczyć świadczenie usług."

Czy nie zapłacenie rachunki powoduje faktycznie zwolnienie prędkości światłowodu czy to może jakaś awaria ? Nie chodzi mi o spóźnienie z płatnością np. że do wczoraj by termin tylko do tego momentu aż na skrzynkę dochodzi informacja że została ograniczona usługa. Mam światłowód 100MB, a teraz po ograniczeniu świadczenia usługi moja prędkość pobierania to 500kb/s (0,5mb/s). Telefon mi wyłączyli, a internet też zwalniają ? Ktoś wie ?

34 ODPOW. 34
Anonim

Nie dotyczy

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

U mojego dostawcy netu, jeśli nie zapłacę netu, to wyłączają całkiem internet, więc to co cię spotkało jest normalnym trybem postępowania Operatora, jak nie płacąc rachunków można oczekiwać świadczenia usług przez Operatora.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

@KUBA1550  Witam Skoro nie odnotowali zapłaty za usługi wszytko wyłączają a światłowód zwalnia 
jeśli jednak masz zapłacony rachunek  dzwoń na 510100100 i złóż reklamację .

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

@KUBA1550  tak z ciekawości ile już nie płacisz czasu za usługi?

Pewnie około miesiąca po terminie jesteś, tak w ciemno zgadnę, licz się z tym że Operator może wyciągnąć z tego konsekwencje, zresztą to było w umowie coś podpisał.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

Faktura nie zapłacona powyżej miesiąca 🙂  Bieda nadciągnęła nie ma z czego opłacać rachunków.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

@KUBA1550  musisz więc jakoś załatwić tę sprawę, nie można ot tak przestać płacić rachunki.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

@KUBA1550  Bo po jakimś czasie przekażą tą sprawę do windykacji.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

O fajnie za dużo mam gratów i nikt na allegro nie chce ich kupić. Chętnie oddam stare ciuchy dla komornika.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

@KUBA1550 komornik przytuli to co cenne i sam wybierze, a nie ciuszki. Chyba że są bardzo cenne.

Proponuję skontaktować się z Orange i dogadać sprawę uregulowania należności. Jak zostaniesz wciągnięty do rejestru dłużników i/lub sprawę przejmie komornik/windykator, to abonament dużo drożnej wyjdzie, niż regularna płatność.

Przedstaw sprawę Orange i zawsze jest możliwość dogadania się co do opłaty zobowiązań.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Światłowód obniżenie prędkości przez nie zapłacony rachunek ?

@KUBA1550 

Skontaktuj się w poniedziałek z konsultantem na czacie, myślę że jeśli opiszesz swoją sytuację to Orange pójdzie Ci na rękę i  wspólnie podejmiecie dyskusję w sprawie spłacenia ratami Twojego zobowiązania. Musisz zacząć działać i interesować się w/w problemem.

https://www.orange.pl/view/kontakt