Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - ciągle przerywanie połączenia

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Światłowód - ciągle przerywanie połączenia

 Od kilku dni mam internet światłowodowy. Faktycznie, szybszy. Tylko co z tego skoro przerywa dosłownie kilkanaście razy w ciągu godziny. Są to kilkusekundowe przerwy, które nie robią praktycznie żadnego problemu przy korzystaniu ze stron internetowych. Gry online to już zupełnie inna kwestia... nie jestem w stanie dokończyć ani jednego meczu, bo po prostu mnie wyrzuca. Widoczne jest to także przy ściąganiu plików, które co chwilę się pauzuje.

 

Jak narazie próbowałam tego rozwiązania - https://nasz.orange.pl/t5/%C5%9Awiat%C5%82ow%C3%B3d-i-Neostrada/Zrywanie-po%C5%82%C4%85czenia-intern... i wydawało się, że zadziałało, ale ostatecznie staneło na tym, że internet działał bez zarzutu jedynie przez godzinie.

 

Będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie. Od dwóch dni staram dodzwonić się na infolinie, ale zwyczajnie nie mam czasu, żeby czekać przy telefonie ponad 40 minut (!) za każdym razem. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Światłowód - ciągle przerywanie połączenia

Może to być wina routera.Proponuje restart po przez panel administratora.Jeśli to nie pomoże to taką sprawę wyjaśnisz po przez kontakt z BOK.Połączenia do BOK wykonane po przez aplikację Mój Orange są darmowe.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Światłowód - ciągle przerywanie połączenia

Może to być wina routera.Proponuje restart po przez panel administratora.Jeśli to nie pomoże to taką sprawę wyjaśnisz po przez kontakt z BOK.Połączenia do BOK wykonane po przez aplikację Mój Orange są darmowe.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10881
  • 150

Światłowód - ciągle przerywanie połączenia

@Nens

czy uzyskana odpowiedź okazała się dla Ciebie pomocna? Jeśli tak - to zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.