Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - brak pionów na klatce


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2060
  • 11624
  • 52

Światłowód - brak pionów na klatce

Nie wnikam w sprawy techniczne, pewnie w systemie widnieje opcja gotowej instalacji, czy lakonicznego stwierdzenia, że światłowód jest w budynku, gotowy do podłączenia do klientów, tylko pionów nie ma, ale pewnie o tym wzmianki nie ma 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Światłowód - brak pionów na klatce

@HopHead , na swoim przykładzie mogę stwierdzić, że o ile sporo lat temu nawet na stronie internetowej Orange mogłem się naciąć na światłowód, którego nie było, tak dzisiaj zrobiłem specjalnie test. Grafika i sposób prowadzenia klienta "za rączkę" na zmienionej zupełnie stronie www nie pozwala ani na krok przeskoczyć prędkości, bo jest na miedzi. Co prawda, najpierw światełko jest w opisie, a jak wychodzi się z tunelu, to ciemno wszędzie. Stąd mój wniosek i apel, by najpierw upewnić się na stronie internetowej Orange, a potem ewentualnie zajrzeć do salonu. Tam panuje model biznesowy, a tutaj tego nie doświadczyłem. Mapa zasięgu jest tylko pomocnym dodatkiem do zorientowania się, co i gdzie "w trawie piszczy" 😊

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód - brak pionów na klatce

@IreneuszCD takiej wzmianki na pewno nie ma. W sumie to logiczne, że technik który jedzie na miejsce na ostateczne zdanie do tego czy są możliwości techniczne czy nie. Systemom nie ma co do końca ufać. 

 

A i dodam, że konsultant nie ma premii od umowy gdzie instalacja nie doszła do skutku. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2060
  • 11624
  • 52

Światłowód - brak pionów na klatce

@Anonim  skoro takie procedury, to ok 😎

U mnie było jasno to przedstawione, jest światłowód i jak się zgadzam, to podłączają, technik miał umowę i po wszystkim ją podpisałem 😎

Ale to lokalny dostawca i może dla tego 🤔

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód - brak pionów na klatce

Możliwe, że lokalni mają inaczej. U moich rodziców jakoś na jesieni stwierdził, że nie opłaca mu się na naszej ulicy kłaść światełka. Za to na wiosnę jak Nexera zaczęła kłaść pojawili się tego samego dnia😅


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2515
  • 9021
  • 45

Światłowód - brak pionów na klatce

@HopHead Ewidentnie ktoś dał ciała z Inwestycji albo był to celowy zbieg aby zaraportować kolejny gotowy budynek dla biznesu. Mamy OPP w piwnicy raportujemy gotowość sprzedazową a piony no cóż później się wybuduje. Tylko kto ma zrobić to później? Monter nie, firma też nie bo protokół podpisany kasa zapłacona, uwag nie było.