Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Youtube problem


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Światłowód Youtube problem

1 Gbps światłowód 

Często mam problem z Youtybem. Potrafi się wręcz zawiesić i nie rusza filmik jakiś. Na mobilnym internecie rusza. Sam internet działa i to szybko, np pobieranie z playstation sklepu działa normalnie 

 

Zdarzyło się też kilka razy że wcale się nie pobierały aplikacje z Google Play shop 

 

Wczoraj wymieniłem funbox 6 na nowy, nie pomoglo 

Do funbox mam wpięty inny router kabel e, to Link. Problemy jednak występują od ok końca listopada, wcześniej kilka mies było bez tego 

 

W czym może być problem, proszę o kontakt też jakiegoś pracownika orange 

26 ODPOW. 26
Anonim

Nie dotyczy

Światłowód Youtube problem

@Szkieletor  tu pracownicy Orange nie pracują, to tylko forum Orange, nie bok operatora. 

Wszelkie problemy zgłasza się na infolinii czy czat Orange, oni mają dostęp do twojego FunBox zdalnie i mogą sprawdzić w czym jest problem. Konkretnie jakie urządzenie ma problem z youtube? 

Często wymuszanie ipv6 stwarza takie problemy, jeśli w loginie masz ipv6 to go wymaż. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Światłowód Youtube problem

Telefon, laptop, kabel czy wi fi. 

Ipv4 i ipv6, to samo 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód Youtube problem

@Szkieletor  ustaw ipv4 i testuj dłużej, musi być ok, brak poprawy, to efekt częstych problemów z youtube, ten serwis jest oblegany, więc zdarzają się awarie czy jego przeciążenia, musisz to mieć na uwadze, nie siedzę non stop na YouTube, ale na FB sporo takich jest fanów serwisu, tam bym uderzył, potem wróć do nas 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Światłowód Youtube problem

No średnio właśnie. Wyobraź sobie filmik x. Nie rusza wcale. Włączam dane mobilne, lte t mobile i rusza od razu 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód Youtube problem

Diagnostykę łącza w Mój FunBox zrobić, lub zgłosić usterkę, niech bok dojdzie co nie tak, zdalnie to na forum nikt nie zgadnie, co tam u ciebie się dzieje 😎

Tak na marginesie, może gdzieś u ciebie, jest awaria, ale trzeba by sim Orange mieć, T-Mobile korzysta z innych tras i punktów styku. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Światłowód Youtube problem

Wszystko jest ok, mówia mi, czyli standard

Mogą płatna wizytę techników zrobić lol 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód Youtube problem

@Szkieletor  bo to standardowa Formułka, jak internet działa, drążyć temat na czat, niech zgłoszenie przyjmą i zarejestruja. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Światłowód Youtube problem

Zgłosiłem ale pewno oleja

 

Posty z 2019 mówia tak 

https://nasz.orange.pl/t5/Internet-domowy/Problem-z-YouTube/td-p/121810


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Światłowód Youtube problem

Teraz jest ok np. To nie dzieje się pernamentnie.