Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Weryfikacja.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

Weryfikacja.

Witam. Chcialem zakupic telefon na abonament. Po zlozeniu wniosku po sekundzie odrazu odrzucone. Nie mialem nigdy nic w orange. Mam 22 lata, bazy czyste, wszystko splacone w terminie. Da coś pójscie do salonu i tam ubieganie sie? 

9 ODPOW. 9

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Weryfikacja.

@adrnq123  problem może być w tym że jeżeli to pierwszy zakup w Orange został wybrany za drogi sprzęt.

Możesz spróbować w salonie to nie zaszkodzi, a być może się uda.

Anonim

Nie dotyczy

Weryfikacja.

A masz informacje z jakiego powodu odrzucone? Zadłużenia w BIK?  Jak to robiłaś przez BOK czy sama? Jak nie masz nic w Orange mogę być taka sytuacja, że dadzą ci sprzęt na raty ale pod warunkiem wpłaty kaucji (wtedy też jest odrzucone zamówienie z taką adnotacją).  A to idzie załatwić tylko w salonie. 

Anonim

Nie dotyczy

Weryfikacja.

@slav72 i znowu jakie zgranie w czasie. Wielkie umysły myślą podobnie 😅


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Weryfikacja.

@Anonim  co racja, to racja 😁😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 9
  • 0

Weryfikacja.

Z tego co pamiętam, to po prostu pisało, że zostało odrzucone. i, ze nie mozemy zrealizowac twojego zamowienia. Tak jak pisałem w temacie, brak zadluzen, sprawdzalem nawet ostatnio raport bik. Wszystko mam splacone, zero opoznien. I ogólnie to mój pierwszy abonament. A ile wynosi kaucja w orange, i po ilu jest zwracana? bo probowalem w t-mobile tez zlozyc zapytanie o abonament z telefonem i zaakceptowali, ale takze z wplata kaucji, która wynosila AŻ 5000 zł zwracana po 6 albo 12 terminowych ratach. 

Anonim

Nie dotyczy

Weryfikacja.

Według nowych zasad kaucja jest zwracana po zakończeniu umowy. Szczegóły jej wysokości możesz uzyskać w salonie. Możesz też próbować dopytać też BOK oni powinni wiedzieć powód odrzucenia. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Weryfikacja.

@adrnq123  tak jak pisałem wszystko w związku z tym że to pierwsza umowa i być może drogi sprzęt wybrany na początek przygody z abonamentem i operatorem, proponuję jutro udać się do salonu tam o wszystkim dowiesz się bezpośrednio od doradcy i wyjaśnione zostaną wątpliwości.

Anonim

Nie dotyczy

Weryfikacja.


@adrnq123napisał(-a)

Witam. Chcialem zakupic telefon na abonament. Po zlozeniu wniosku po sekundzie odrazu odrzucone. Nie mialem nigdy nic w orange. Mam 22 lata, bazy czyste, wszystko splacone w terminie. Da coś pójscie do salonu i tam ubieganie sie? 


Zgadnę iPhone 13 Pro za 5k zł chcesz na raty z pierwszym abonamentem, zerowy staż w Orange i młody wiekiem, 90% takich zakupów na raty w sklepie Orange jest odrzucana, nie musi być podawana przyczyną, normalny salon i wpłata kaucji pozostaje. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Weryfikacja.

@adrnq123 przy pierwszej umowie w Orange i wybraniu drogiego urządzenia występuje odrzucenie nowej umowy. Albo jak w poprzednich postach wspomniane, wysoka kaucja przy pierwszym podpisaniu umowy z drogim urządzeniem, albo umowa z samym abonamentem lub z ewentualnie tańszym urządzeniem. Kaucja jest zwrotna u może być na pokrycie przyszłych rat za sprzęt i/lub abonament.

Czyste konto, bez stażu w Orange, to klient niewiarygodny dla operatora.

Jeżeli uda się podpisać umowę z operatorem, to pamiętaj o terminowych opłatach abonamentowych. Opóźnienia mogą potem skutkować problemami z podpisaniem kolejnych umów jak i zakupu sprzętu na raty.