Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa zakupu energii elektrycznej.

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Usługa zakupu energii elektrycznej.

Temat przeniesiony z Inna oferta do odpowiedniej kategorii + zmieniona etykieta - moderator Bartłomiej

 

Witam.Czy w dalszym ciągu jest dostępna usługa zakupu energii elektrycznej od Orange i w jakiej cenie ponieważ mam umowę do końca grudnia tego roku z ofertą 0.2475złotych brutto za zakup 1kWh.

Czy Orange stosuje jakieś upusty dla abonentów tej sieci gdy mają spory pakiet tutaj?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Usługa zakupu energii elektrycznej.

Oferta jest dostępna https://www.orange.pl/view/energia
Co do cen - zależą od obszaru ale w większości wypadków jest to cena sprzedawcy z urzędu dla danego obszaru + ew. opłata handlowa.
Zniżki które można otrzymać to opcjonalnie:
- prąd na 3 miesiące za free
- gwarancja cen za prąd (prąd to nie telefon, mimo lojalki ceny za prąd mogą być podnoszone w górę w trakcie lojalki).

Są też mniej promowane czy lokalne promocje, ale to najlepiej zadzwonić na infolinię lub podpytać w salonie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Usługa zakupu energii elektrycznej.

Dostępna jest na pewno ponieważ w środę miałem propozycję zakupu energii jednak nie skorzystałem z niej. Odnośnie ceny nie mogę pomóc.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Usługa zakupu energii elektrycznej.

Oferta jest dostępna https://www.orange.pl/view/energia
Co do cen - zależą od obszaru ale w większości wypadków jest to cena sprzedawcy z urzędu dla danego obszaru + ew. opłata handlowa.
Zniżki które można otrzymać to opcjonalnie:
- prąd na 3 miesiące za free
- gwarancja cen za prąd (prąd to nie telefon, mimo lojalki ceny za prąd mogą być podnoszone w górę w trakcie lojalki).

Są też mniej promowane czy lokalne promocje, ale to najlepiej zadzwonić na infolinię lub podpytać w salonie.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

Usługa zakupu energii elektrycznej.

@Gatts, czy udało się zmienić operatora energii? Czy powyższa wypowiedź zasługuje na oznaczenie jako rozwiązanie?