Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Napisałem priv (w końcu mogłem wysłać wiadomość) do @akira77  który też ma T-Mobile i u niego idzie 36MB/s... bardzo dziwne że u mnie tak mało.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 599
  • 1176
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9 

Moze jakaś wtyczka w FF ci blokuje predkosc tam


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@pawel__b  Testowałem przez Microsoft Edge i taka sama prędkość.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 599
  • 1176
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9 

 

Może właśnie znalazłeś wąskie gardło w TMobile 🙂

tym bym się bardzo nie przejmował o ile inne usługi na hetzner.de dobrze działają

moderator forum będzie zachwycony 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Ogólnie powiem tak - to nie jest jakiś duży problem bo to tylko testowy plik. Na Steamie szło 38MB/s, z battle.net szło 36MB/s, z moddb.com idzie 8-20MB/s, pobierało i updateowało PUBG Mobile szybciej niż na Orange, więc w sumie jest dobrze.

 

Po prostu lekko mnie ta kiepska prędkość z hetzner.de i tego drugiego adresu zaniepokoiła, pamiętam że w Orange było różnie ale szło 37MB/s przeważnie.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 599
  • 1176
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9 

Tym sie nie przejmuj, zależało ci na komfortowym graniu a nie na jakimś mega ssaniu 

zawsze się znajdą jakieś serwisy gdzie będzie wolniej ale to chyba dla Ciebie nie jest priorytet ?

ciesz się brakiem lagów! takie wąskie gardła zawsze możesz spróbować zgłosić do TM...może zmienią trasę


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Pewnie że nie jest to priorytet, ja i tak jestem mega zadowolony i to się raczej nie zmieni, jeśli jakość pingu i 0% utraty pakietów się utrzyma 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 599
  • 1176
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9 

Potestuj przez weekend i poniedziałek wieczór (w poniedziałki wieczorem zazwyczaj jest duży ruch w sieci)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@pawel__b  Pewnie, w weekendy mam najwięcej czasu. Póki co piątek wieczór - test zdany, ping taki sam jak przed południem, zobaczymy jutro i w poniedziałek 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9 zobacz jaką masz trasę do ftp.hetzner.de i do speed.hetzner.de i niech @akira77 też wklei swoją trasę.

U mnie idzie to Telią: