Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

To może inaczej zapytam: ilu klientów chce odejść z Orange, ale nie może, bo nie mają innej alternatywy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Porównanie oferty z konkurencją

Od czerwca nie będzie takich. Obecnie mniej niż 3%. Wszędzie (97%) gdzie jest Orange jest co najmniej jeden operator jako BSA lub LLU.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Porównanie oferty z konkurencją

To ciekawe czemu Orange nie chce wpuszczać na swoje światłowody w domkach jednorodzinnych T-mobile, ciekawe czy to ma coś wspólnego z tym ze tam brak jest konkurencji i Orange może nie dość ze zarabiać na światłowodzie to jeszcze dowaliło opłatę za domki jednorodzinne XD


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@Piotrekk85skąd pochodzą Twoje informację o 3%?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Porównanie oferty z konkurencją

@Czullo: bo TM nie chce dopłacić za dostęp do domków. Mało kto wie, że za każdą instalację TM płaci Orange 500 zł niezależnie od opłat miesięcznych. Orange za domki chce 1000 zł i trwa przeciąganie między stronami. Niedługo wejdzie do gry UKE więc w pierwszym półroczu chyba coś wynegocjują.

@Kierus57: określę jako "źródła własne". Chodzi mi o adresy gdzie jest Neo (lub jest możliwość podpięcia nowej usługi Neo), a nie można skorzystać z BSA. Głównie to mieszkania w byłych osiedlach przyzakładowych i na niektórych małych miejscowościach.

Poza TM, Plus, Netia to nie jedyne firmy co świadczą usługi na łączach Orange. Trzeba się rozejrzeć. Sporo firm nie reklamuje się wcale, a tak internet jest usługą "dodaną" np. do umowy na gaz czy raty na kredyt do mieszkania.
Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

Mógłbyś wymienić chociaż kilka takich firm, które świadczą usługi w Olsztynie lub okolicach?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Porównanie oferty z konkurencją

Olsztyn jest bez regulacji. Okolice Olsztyna - regulowany. Więc będą inne firmy. Wybierz co chcesz.
Anonim

Nie dotyczy

Porównanie oferty z konkurencją

Pytanie gdzie mogę je znaleźć?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Porównanie oferty z konkurencją

Ulotki i fora. Sporo się nie reklamuje.

Z typowo lokalnych z zamkniętą sprzedażą (w sensie nie sprzedawaną każdemu) to Multimedia w salonie obok Cezalu, telestrada ale z końcem lutego kończy sprzedaż. Kiedyś jeszcze kormoran-net sprzedawał ale chyba już nie sprzedają.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Porównanie oferty z konkurencją

@Piotrekk85nie poczekaj. Chcesz mi powiedzieć ,że mam w Warszawie w dzielnicy domów jednorodzinnych światłowód od Orange i mogą na tej orandzowej instalacji zaoferować mi usługi inne firmy?

Które? Gdzie? T mobile odpada, nie jestem w ich zasięgu. Więc kto?