Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porównanie oferty z konkurencją


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 147
  • 143
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Mógłbyś jeszcze sprawdzić jak wygląda pobieranie plików?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@Asdf  Pisałem że jestem z łódzkiego, do Warszawy mam jakieś 200km 😉

7.png

 

8.png

 

9.png

 

10.png

 

Co do pytania o połączenie to oczywiście że kabel, ja wifi nie uznaję jeśli chodzi o poważne korzystanie z internetu. W Orange też byłem podpięty tym samym kablem kat-6 który kupiłem 2 lata temu.

 

@kozakis01  Przetestowałem póki co moddb.com i szału nie ma, ale tragedii też nie:

11.png

 

 

Testowy plik do pobrania z thinkbroadband.com też super nie jest, ale tragedii też nie ma:

12.png

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Jedyne co mnie martwi to poblokowane porty i nie działający UPnP, do tego nie da się ręcznie ich odblokować bo nie pozwalają na żaden config swojego sprzętu.

 

Próbowałem zahostować grę lub dołączyć do pokoju na GameRangerze i mam coś takiego:

1.png

 

Gdy kliknę ''Learn More'' to pojawia mi się coś takiego, powinienem ręcznie odblokować Port 16000 UDP w modemie, a T-Mobile nie pozwala mi tego zrobić ;>

2.png

 

W Orange też UPnP nie działało tak jak powinno i byłem zmuszony odblokować 16000 UDP w modemie, co uczyniłem i wszystko było ok. W tym chociaż Orange ma przewagę.

 

Chociaż W Orange nie mogłem grać przez lagi, na T-Mobile nie pogram przez zablokowane porty. Na jedno wyszło jeśli chodzi o gry P2P na Gamerangerze ;D


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 32
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Dzięki @Banan9 Dziwne trochę z tym 77.55.236.63 bo to polski host i na lg ma 2ms.

 

PING 77.55.236.63 (77.55.236.63) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 77.55.236.63: icmp_seq=1 ttl=57 time=2.05 ms
64 bytes from 77.55.236.63: icmp_seq=2 ttl=57 time=2.10 ms
64 bytes from 77.55.236.63: icmp_seq=3 ttl=57 time=1.97 ms
64 bytes from 77.55.236.63: icmp_seq=4 ttl=57 time=2.04 ms
64 bytes from 77.55.236.63: icmp_seq=5 ttl=57 time=1.90 ms

 Ale co zrobić. Taki ping ci mówi to taki jest 🙂

 

Pozdr.,


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 39
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

Muszę Ci przyznać @Banan9, że przeogromnie Ci zazdroszczę. 

Bez VPN, bez problemów... Ale i tak zaraz ktoś przyleci i powie, że to przypadkowo - bo nikt nic nie gwarantuje, a działa tak słabo wszędzie.

Natomiast, tak jak pisałem Ci na priv - u mnie ostatnio się poprawiło (może przez narzekanie na forum - chociaż to wykluczam - biorąc pod uwagę czas, przez jaki te problemy już trwają...) - nawet w tym momencie pobieram RDR2 na Steam i mam pełną prędkość - a nawet więcej - 116 Mbps. 

 

Niemniej jednak, wciąż T-Mobile wypada o wiele lepiej. I jak widać - można zapewnić wysoką jakość usługi bez gwarancji umownych. 

 

Życzę Ci mega powodzenia, aby tak się utrzymało i dobrych wyników w grach 😉 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@Asdf  Mi tam nie przeszkadza. 20 ms to i tak prawie nic. Na Orange by szło pewnie przez Niemcy i ping byłby 50, a 50 ms to już jednak jest różnica 😉

 

@stefcio500  Póki co jestem dość zadowolony, chociaż jest ten jeden kruczek, bo tak jak Ci pisałem na priv to się sprawdziło - P2P i tak nie pogram bo UPnP nie działa a porty są poblokowane, a nie można ich odblokować w modemie ;>


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Jeszcze tylko dorzucę krótki filmik prezentujący jak szybko działa youtube - odpalanie filmów, przewijanie - dosłownie błyskawicznie bez żadnych ładowań itp. I to z włączonym Adblockiem.

 

https://drive.google.com/open?id=1iJlsyg2A368YYZS91JU45sl_5fcjOb_d

 

Nadal pamiętam jak pewien heros tego forum mówił że to wina adblocka że na Orange mi youtube zamula i laguje ;>

 

 

EDIT: Właśnie pobieram DotA 2 i idzie tak jak w Orange - z pełną prędkością. Muszę faktycznie zwiększyć prędkość neta bo dysk SSD się nudzi podczas pobierania i wypakowywania ;>

12.png


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Pingi w DotA 2 to poezja, 17 ms do EU East... na Orange było 40+ i też ktoś pisał że to wina serwera a nie Orange 😉

 

z.png


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 39
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

28ms do Rosji... 27ms do EU West, do Indii taki jak w Orange do USA Emotikon: LOL

To tylko pokazuje jak beznadziejne jest Orange. Ale - nikt nic nie gwarantuje, więc po co coś zmieniać.

 

Oby do końca umowy, również z tego badziewia rezygnuje. Tam się nic nie zmieni - ot, francuska kultura biznesu. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Najważniejsze jest to że są MEGA stabilne. Dosłownie ta sama wartość ms przez prawie 2 minuty testowania, jak skoczy to tylko raz i to tylko o 4-5 ms więc tego się nawet nie da odczuć, a nie o 100-300 tak jak na Orange.

 

A no, T-Mobile nie korzysta z najniższego priorytetu przez telia.net i nie korzysta z zamulonego opentransit który ma martwe styki z wieloma dostawcami, więc wiadomo że będzie lepiej 😉