Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podział opłat w love mini

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 18
  • 0

Podział opłat w love mini

ok, dzieki 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Podział opłat w love mini

Masz 89.97zl znizki sa w osobnej pozycji


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5376
  • 21546
  • 173

Podział opłat w love mini


@marlon1napisał(-a)

po co?
to nie mam pewności, ale taka informacja moze byc chyba przydatna dla kogos kto pozniej ten internet jakos rozlicza na Picie

a na rachunkach widze taki podzial: love mini - internet, love mini - telefon komorkowy. I chciałem poprostu wiedziec jak to jest w przypadku tej promocji

 

edycja
promocja na sam internet widoczna tutaj https://www.orange.pl/internet/internet-domowy pokazuje cene ~60 / ~70.. wiec chyba w love mini to
internet: 60/70
telefon: 30/20

ale pewnosci nie mam


Krajowa Izba Skarbowa mówi, że: ,, Jeżeli podatnik korzysta z usługi „pakiet telewizyjno-internetowy”, to brak wyraźnego wyszczególnienia na dokumencie (dotyczącym tej usługi) opłaty za bezpośredni dostęp do sieci Internet, pozbawi go możliwości odliczenia od dochodu wydatków z tytułu użytkowania sieci Internet. Jeżeli podatnik posiada za świadczone usługi pakietu telewizyjno-internetowego faktury VAT (dokumenty), które obejmują ogólną kwotę pakietu z rozbiciem kosztów na abonament telewizyjny i abonament za Internet, to jest uprawniony do skorzystania z odliczenia”.

 

Czyli jeśli nie jest wyszczególnione na fakturze to ryzykowne. Podobnie nieuwzględnianie rabatów: to muszą być wydatki poniesione faktycznie, a nie wirtualne. Oczywiście każdy przypadek US może indywidualnie kontrolować i sprawdzać, ale IMHO lepiej na zimne dmuchać.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 18
  • 0

Podział opłat w love mini

amen 🙏