Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet Start+ na IPTV


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?


@bluesmanniaknapisał(-a)

Bo tak naprawdę tam mało co jest ponad optymalny i tylko mi szkoda te 9,90 miesięcznie...


To może dlatego konsultanci nie chcą dawać tego start+ do optymalnego.
A mi odpowiadałby ten start+, bo niektóre kanały dostępne w tym pakiecie normalnie są w pakiecie bogatym


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

Zadzwoń na infolinię sprzedażową 801234567 może tam bardziej ogarnięci są. Możesz też zamówić pakiet Extra + jest tańszy trochę od Bogatego bo 29 zl


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

Na infolinii mówią że Extra+ nie jest dostępny w IPTV, powiedział mi konsultant że w IPTV są do wyboru pakiety Optymalny, Bogaty, Maksymalny i pakiety dodatkowe Multi+, Polsat, HBO, Canal+ select i canal+ prestige. A przez satelitę są do wyboru pakiety Optymalny, Extra+ i pakiety dodatkowe HBO, Canal+ select i Canal+ prestige.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

https://www.orange.pl/view/pakiety-orange-tv?gclid=EAIaIQobChMIlf2Ti7K54AIVl9GyCh08mQA0EAAYASAAEgJad...

Przełącz przełącznik na telewizja satelitarna: Jest pakiet Extra +, a na dole:
Pakiety dostępne w telewizji satelitarnej są też dostępne w ramach telewizji kablowej.

 

i jeszcze:

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Telewizja/thread-id/465/page/3


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Witam czy oferta tv orange to już nie biedzie się rozwijać ?

Pod tym 1 linkiem jak kliknę telewizja satelitarna to wyświetlają mi się 2 pakiety główne (Optymalny i Extra+)
A jak kliknę telewizja kablowa to wyświetlają się 3 pakiety główne (Optymalny, Bogaty+HBO i Maksymalny) ale nigdzie nie ma pakietu extra+. Prawda że pisze o tym że pakiety z telewizji satelitarnej są też w kablowej.
Ale mimo to konsultanci upierają się że Extra+ jest tylko przez satelitę.
I ta telewizja kablowa, to nie jest telewizja kablowa tylko internetowa.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Pakiet Start+ na IPTV

Telewizja IPTV to jak najbardziej telewizja kablowa bo dostarczana do dekodera po kablu. Telewizją internetową można by nazwać serwis Orange TV GO.
Podsumowując temat. Pakiet Extra + można jak najbardziej zamówić na telewizji IPTV dostarczanej po kablu.
Albo naprawdę masz pecha i trafiasz na niekumatych konsultantów, albo nie wiem ...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Pakiet Start+ na IPTV


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Telewizja IPTV to jak najbardziej telewizja kablowa bo dostarczana do dekodera po kablu. Telewizją internetową można by nazwać serwis Orange TV GO.

Prawdziwa telewizja kablowa to jest DVB-C, a to jest telewizja internetowa, bo sygnał idzie z internetu kablem ethernet, albo przez wifi, a prawdziwa telewizja kablowa może iść bezpośrednio do telewizora i nie kablem ethernet, ani przez wifi, tylko kablem koncentrycznym.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Pakiet Start+ na IPTV

@fHe9z3p Nie ma czegoś takiego jak prawdziwa telewizja kablowa. 

Telewizja kablowa = dostarczana poprzez kabel...koncentryczny czy ethernet.

IPTV w wykonaniu Orange to nie jest streaming przez Internet, tylko multicast odseparowany od Internetu, dostarczany osobnym kanałem logicznym - VLANem z platformy TV.

IPTV także mogłaby iść bezpośrednio do telewizora, kwestia tylko odpowiedniego oprogramowania.

 

Powiem Ci nawet więcej 🙂 Nazywana przez Ciebie prawdziwa telewizja kablowa DVB-C także w jakimś segmencie sieci leci sobie światłowodem 🙂 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Pakiet Start+ na IPTV


@BORAXnapisał(-a)

 

IPTV w wykonaniu Orange to nie jest streaming przez Internet, tylko multicast odseparowany od Internetu, dostarczany osobnym kanałem logicznym - VLANem z platformy TV.


Kiedyś tak było (działało nawet jak modem nie był zalogowany do neostrady) a teraz to idzie przez internet, widzę to po tym że jak modem nie zaloguje się do neostrady to telewizja nie działa.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Pakiet Start+ na IPTV

@fHe9z3p a ja mam inne doświadczenia. Gdy modem nie złapie jeszcze sesji PPPoE, to TV rusza. Pojawia się przed internetem.