Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

To są inne serwisy gdzie są części od ręki. Cały orange ma umowę z jednym serwisem to chyba porażka. Jeden nie ma wysyłają do innego i naprawiaja w terminie. Mam na zastępczym wszystko instalowac i ogarniać , a potem na docelowym. Jeszcze nie wiadomo jaki mi przyślą i czy bedzie ogarniał wszystko. Wychodzę z założenia, że jak za coś płace to usługa powinna być wykonana w terminie zgodnym z z umową.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

A możesz choć napisać ile czasu czekasz ?
Bo oczywiście zapoznałaś się z regulaminem usługi w której jest zapis :

Arti_Kn_Pl_0-1614755471515.png

Oznacza to, że dopuszczone jest wydłużenie czasu naprawy zgodnie z umową o której piszesz. Oczywiście współczuję, że syn nie może korzystać z urządzenia, jednak takie przypadki po prostu się zdarzają, no chyba że czekasz już... no nie wiem, miesiąc, dwa ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

Ja na swój telefon oczekuje 3 tygodnie ze statusem sprawy: STATUS: Oczekujemy na części do Twojego urządzenia. W obecnych czasach nie ma usługi kurierskiej, która trwa trzy tygodnie, chyba, że serwis zamawia części z Ali Express. 🙂 W odpowiedzi na zapytanie otrzymałem tekst wklejony że słownika dobrych porad a osoba odpisująca nawet nie zadała sobie trudu aby ujednolicić po wklejeniu kolor i rozmiar czcionki w całej kierowanej do mnie korespondencji. NPS 0!


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Orange Smart Care - czy opłaca się za to płacić?

Czy jest jakieś ograniczenie czasowe dla usługi Orange Smart Care? Dla jednego telefonu płacą już za nią ponad 3 lata, a w przypadku drugiego zaraz miną 2 lata i zauważyłem, że w najnowszej fakturze nie mam już opłaty za tę usługę, a nic nie wyłączałem. Możliwe że dla nowszych umów ta usługa była na maksymalnie 2 lata?