Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Na Żywo - wirtualny salon


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange Na Żywo

https://www.orange.pl/view/na-zywo - salonik działa. Dzisiaj z tego co słyszę jest wszystko poprawnie. Natomiast prowadzi Pani ekspert.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Niestety, coś jest nie halo na IE. 

Ups.PNGDzieki.PNG

Efekt F5 po zadanym pytaniu, dlaczego transmisję przerywa. Nic nie zrozumiałem z odpowiedziEmotikon: Język

Następnie "przerzuciłem się" na Chrome. Lepiej zdecydowanie, ale jak jakaś klientka podpytywała Piotra, ucięło transmisję.

Chrome.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo


@Anonimnapisał(-a)

Niestety, coś jest nie halo na IE. 

Ups.PNG

Efekt F5 po zadanym pytaniu, dlaczego transmisję przerywa. Nic nie zrozumiałem z odpowiedziEmotikon: Język

Następnie "przerzuciłem się" na Chrome. Lepiej zdecydowanie, ale jak jakaś klientka podpytywała Piotra, ucięło transmisję.

Chrome.PNG


@AnonimCoś takiego już widziałem kilka razy nie tylko IE ale tez EDGE po prostu porażka. 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@Anonim, szkoda tylko wylewać dziecka z kąpieli, skoro to jeszcze "niemowlaczek"Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@AnonimTaki problem był już kilka lat temu z opcja pomocy technicznej ale jak widać bez zmian nimo nowszych łączy jak FTTH  kiedyś  był ADSL/VDSL 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@Anonim, nie mam potrzeby ani ciśnienia, by sprawdzać jak działa. Widocznie stworzono ten wideo czat z jakimś zamysłem. Koń ma duży łeb, to niech myśliEmotikon: Język


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange Na Żywo

https://www.orange.pl/view/na-zywo - wirtualny salon on-line na głównej stronie i pod tym adresem. Można zadawać pytania do eksperta.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

@WojcieszkoA jak dziś działało były problem czy nie ?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Orange Na Żywo

@Anonim, jak patrzyłem to chodziło wszystko ładnie. Na IE nie chciało się uruchomić, ale na innych bez problemu.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Na Żywo

Jak komuś się nie znudziło to już działa