Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1644
  • 8157
  • 64

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

@_Artek_ Jak wygląda kwestia routera? Orientowałeś się czy użytkownicy narzekają czy też jest możliwość używania własnego sprzętu i chcesz to wykorzystać?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 502
  • 2083
  • 4

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

@Samotnick  nie orientowałem się w kwestii rutera ale jeśli tylko sprzęt operatorski spełnia moje choćby minimalne wymagania to staram się z niego  korzystać, bo gdy się zepsuje to problem operatora a nie mój:D
Główną przyczyną zmiany dostawcy, a zarazem głównym zarzutem jeśli chodzi o orange jest cena i brak elastyczności w pakietach love.
U operatora w innym kolorze jest po prostu 20zł rabat na kolejną usługę i to ja wybieram zarówno usługę jak i jej zakres czy inaczej mówiąc "zawartość" do abonamentu komórkowego  w pełnym no limit transferu i prędkości. danych mogę sobie dobrać internet "światłowodowy" w jakiej opcji chce i jeśli chce to za dodatkową opłatą mogę wziąć tv w jakiej opcji chce...... 
Nikt mnie na siłę nie uszczęśliwia internetowym telefonem voip z którego wiem że nie będę korzystał ani nikt za mnie nie wybiera ile w takim pakiecie "love" mogę mieć internetu w telefonie. Szkoda że w orange brakuje takiej elastyczności bo zamiast zmieniać światłowód na koncentryk po prostu przeszedłbym z abonamentem komórkowym do orange.....


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 502
  • 2083
  • 4

Mail ws. przedłużenia umowy potwierdzony SMS-em

Wczoraj dostałem zapewnienie że dodanie mojego adresu do bazy danych internetu światłowodowego od konkurencji nastąpi najpóźniej do końca bieżącego kwartału,
Niestety orange nie robi nic żeby mnie u siebie zatrzymać najprawdopodobniej przez miesiąc będę miał 2 usługi internetu światłowodowego  i zostane tam gdzie będzie lepie 😄
Jeśli usługi okażą się porównywalne jakościowo oczywiście jak każdy rozsądny człowiek wybiorę tę tańszą 😄
Niezależnie jednak od mojej decyzji wciąż mam jeden numer we fflex więc na forum pewnie zostane.

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Pogaduchy 3.0 – moderator Michał