Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kody

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Kody

Kiedy będą dostępne kody obniżające abonament?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Rozwiązanie:

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 2

Kody

Aniu, zaktualizowaliśmy aplikację Mój Orange do wersji 3.5. Dzięki tej funkcjonalności masz możliwość otrzymania kuponów promocyjnych ze zniżkami na produkty oraz usługi oferowane przez Orange i partnerów z którymi Orange współpracuje. Po zaktualizowaniu aplikacji do wersji 3.5 wejdź w zakładkę ,,OFERTY''. Bardzo istotne jest wyrażenie zgód marketingowych 🙂 Pozdrawiam!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Anonim

Nie dotyczy

Kody

@ania25071 obserwuj również fanpage Orange na Facebooku oraz Grupon - tam dość często pojawiają się kody rabatowe na abonament. Pozdrawiam. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Kody

Podejrzewam, że to wie tylko marketing orange, a my dowiemy się z www.orange.pl 😉

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 2

Kody

Aniu, zaktualizowaliśmy aplikację Mój Orange do wersji 3.5. Dzięki tej funkcjonalności masz możliwość otrzymania kuponów promocyjnych ze zniżkami na produkty oraz usługi oferowane przez Orange i partnerów z którymi Orange współpracuje. Po zaktualizowaniu aplikacji do wersji 3.5 wejdź w zakładkę ,,OFERTY''. Bardzo istotne jest wyrażenie zgód marketingowych 🙂 Pozdrawiam!
Anonim

Nie dotyczy

Kody

@ania25071 obserwuj również fanpage Orange na Facebooku oraz Grupon - tam dość często pojawiają się kody rabatowe na abonament. Pozdrawiam. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Kody

W aplikacji jest jakas opcja wpisania kodu, aby odblokować oferty specjalnie. Czy to chodzi własnie o te kody ktore sie czasem pojawiają, czy jest jakis kod, który odblokowuje jakies promocje ? Chce przedłużyć umowę, która mi sie konczy 15 grudnia. Niestety brak jakichkolwiek promocji dla przedłużających. Najlepsza oferte cały czas maja przenoszący numer, w takim wypadku lepiej jest zrezygnowac i przeniesc numer, chyba ze jestesmy do niego przywiązani, to przenieść go do innej sieci, bo również oferują darmowy abonament przez pół roku i tak lewitować co dwa lata sie przenosic z jednej sieci do drugiej. Dlatego zastanawia mnie, dlaczego nie zachęca się tak do przedłużania umowy, jak do przeniesienia numeru.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Kody

Byłem dzisiaj w salonie i w zeszym tygodniu rozmawiałem z konsultantem z *400. Na przedłużenie umowy jest straszna lipa.T-mobile oferuje 6 mies abonamentu za 1zł, Orange... nic... kila GB internetu co w ogóle mnie nie interesuje. Ponadto oferta na przedłużenie pod *400 niczym się nie różni od tego co można samemu wybrać w sklepie internetowym. 

 

Gdzie można znaleźć kody o których piszecie i jak ich użyć? Umowa do 22 grudnia + druga do 14 marca (czyli mogę już przenosić lub przedłużyć od razu dwa numery).


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Kody

Dzisiaj tez dzwonilem, oferta niczym sie nie rozni od tej na stronie. Wybralem przeniesienie numeru, zawsze to te 6 miesiecy abonamentu gratis, bo na przedluzenie lipa niestety.